Nakliye Fiyatları Nelere Göre Belirlenmektedir ?

31
6842
nakliyefiyatlarineleregorebelirlenir
Nakliye fiyatları eşyaların sayısına ve yükleme yapılan yerden teslimat noktasına kadar olan mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Profesyonel nakliye firmaları genellikle ortalama nakliye fiyatları belirlemeye çalışırlar. Böylece müşterilere kaliteli hizmet vererek memnun ederken bir yandan da uygun fiyatlar ile çalışılmaktadır.

Yeni bir eve taşınmak için bir nakliye hizmeti alacağımız zaman, genellikle baktığımız ilk şey taşıma fiyatları olmaktadır. Eşyalarımızı istediğimiz lokasyona, uygun fiyatlı bir biçimde nakliye işlemlerini gerçekleştiren ama bir yandan da kaliteli hizmet veren bir nakliye firması bulmak taşınacak olan herkesin hayalidir. Bu yazımızda sizlere nakliye fiyatları neye göre belirlenmektedir sorusunun yanıtlarını vermeye ve ortalama nakliye fiyatlarını tablo halinde göstermeye çalışacağız.

Parça Eşya Taşıma Sorunları Octovan İle Nasıl Çözülür 2

Güncel Octovan Nakliye Fiyatları Tablosu

Sizler için ortalama Octovan güncel nakliye fiyatları tablomuzu paylaşıyoruz. Bu tabloda baz alınan taşıma işlemi mesafesi Beşiktaş İskelesi ile Kadıköy arasındadır.
En doğru fiyatlar için sitemizde ve mobil uygulamamızda bulunan fiyat hesaplama modülünü kullanmanız gereklidir.

Sizin için en güncel nakliye fiyatları tablosunu paylaşıyoruz :

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin Büyüklüğü Nakliye Fiyatı Kolileme Hizmeti Avize Montaj Paketi Duvar Montaj Paketi Stor Perde Montaj Paketi
1+0 750 – 1000 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
1+1 950 – 1250 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
2+1 1100 – 1350 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
3+1 1450 – 1800 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL

 

İlginizi çekebilir : Güncel Nakliye Fiyatları ve Nakliyat Fiyatları Tablosu

Bu tabloda size uygun nakliye fiyatları hesaplamasını yapabilirsiniz. Octovan web sitesi ya da mobil uygulamasına girerek anında aldığınız nakliye fiyatları üzerinden ev taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda nakliye sonunda sürpriz fiyatlar ile karşılaşmayarak mutlu ve huzurlu bir şekilde yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

nakliye-fiyatlari-ve-ev-tasima-islemleri

Nakliye Fiyatları Hesaplama Modülü Nasıl Kullanılır ?

Octovan olarak sizlere net olarak nakliye fiyatları sunmak ve nakliye fiyatlarına nelerin etki ettiğini şeffaf bir şekilde paylaşmak için nakliye fiyatları hesaplama modülünü oluşturduk.

Loading

Bu modülü rahatlıkla tüm nakliye fiyatları hesaplama işlemlerinde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evinizin büyüklüğünü belirttikten sonra istediğiniz ek hizmetleri seçmek. Ardından size özel olarak hesapladığımız nakliye fiyatlarını hemen aşağıda bulabilirsiniz. Ancak size sunduğumuz bu nakliye fiyatları temsili fiyatlardır. Daha doğru fiyatlar için Octovan web sitesiniz ziyaret edebilir ya da mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Octovan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Octovan ev taşıma hizmetlerinde en çok dikkat ettiğimiz konu müşterilerimizin yeni evine yerleştiklerinde huzurlu ve stressiz bir taşıma işlemi gerçekleştirmiş olmasıdır. Nakliye işlemlerinin sadece eşya taşımak değil her anlamda müşterilerimizin yükünü taşımak olarak belirleyerek, yeni bir eve taşınma stresi yükünüzü de Octovan olarak yükleniyoruz. Octovan nakliye fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey web sitemizi ziyaret etmek ya da mobil uygulamamızı indirmek olacaktır.

 • Ev taşıma hizmeti alan tüm müşterilerimizin bütün beyaz eşyalarını, mobilyalarını demonte ve yeni evde monte işlemlerini yapıyoruz.
 • Sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmek için bütün mobilyaların sargı malzemesi ve streç ile ücretsiz olarak sarılmaktadır.
 • Eğer profesyonel kolileme hizmetimizden satın alırsanız, bütün ürünlerinizi (mutfak eşyaları ve kıyafetleriniz dahil) güvence altına alarak kolileme işlemini yapıyoruz.

nakliye-fiyatları-ve-evtasima-islemleri

Nakliye Fiyatları Hesaplamasına Neler Etki Eder ?

Evden eve nakliye fiyatları belirlenirken bir çok unsurun dikkatli bir şekilde incelenmesi gereklidir. Bu noktada yapılacak en küçük bir hata nakliye fiyatlarının yanlış hesaplanmasına ve taşıma sırasında bir çok sorunun ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Özellikle taşınacak olan eşyaların büyüklükleri belirlenirken, yanlış hesaplama sonucunda belirlenen araca eşyalar sığmayabilir ve taşınma süresi uzayabilir. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak için anlaşacağınız nakliyat şirketi taşıma ile ilgili tüm detayları sizlerden dikkatli bir şekilde almalıdır. Hatta gerekirse eşyaları keşif için sizleri ziyaret edebilir ve daha sonrasında size tam anlamıyla doğru bir fiyat çıkarabilmelidir. Nakliye fiyatları hesaplanırken nelere dikkat edildiğini liste halinde sizler ile paylaşıyoruz.

Nakliye fiyatları hesaplanırken dikkat edilenler :

 • Eşya sayısı
 • Taşıma mesafesi
 • Ek paketleme hizmetleri
 • Nakliyat aracı büyüklüğü
 • Evin büyüklüğü
 • Ek ücretler ( Köprü ücretleri )

Bir ev taşıma öncesinde bu bilgilere bakılarak nakliye fiyatları müşteriye net bir şekilde sunulmalıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta sabit nakliye fiyatları sunan nakliyat şirketleri ile çalışmaya özen göstermektir. Eşyalarımızı yeni evimize taşıdıktan sonra nakliye şirketinin olağan dışı bir fiyat karşımıza çıkarması çok can sıkıcı olabilir ve bunu hiç kimse istemez. Bu nedenle taşıma işlemleri sonucunda farklı fiyatlar ile karşılaşmamak için taşıma günü öncesinde fiyat konusunda net anlaşmaya varılmalıdır.

Kaliteli Hizmet Ve Uygun Nakliye Fiyatları Bulmak Zor Mu ?

İnternet üzerinde bir çok nakliye fiyatları veren firma ile karşılaşabilirsiniz. Ancak yüksek fiyat her zaman kalite anlamına denk gelmemektedir. Çok yüksek fiyatlar verip de işini tam anlamıyla yapmayıp, nereden nasıl daha fazla ücret alabilirim gibi konuların peşine düşen birçok şirket piyasada bulunmaktadır. Bu nedenle her sektörde olduğu gibi hizmetin kalitesini belirleyen şey fiyatı olmamalıdır. belki de çok daha uygun fiyatlı ve gerçekten sorunsuz, güvenli, temiz bir  nakliye işlemi gerçekleştiren nakliye şirketi araştırmalarınız sonucunda karşınıza çıktı ama fiyata bakarak yanlış bir seçim yaptınız. Nakliye işlemlerinde öncelikle müşterinin yükünü azaltmak önemlidir. Bundan dolayı müşterisini dinleyen ve iyi anlayabilen firmalar genellikle fiyatlarını makul düzeyde tutmaktadır. Nakliye fiyatları araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise işlemlerin sonunda sürpriz fiyatlar ile karşılaşmamak olmalıdır. Bu konudaki en büyük sorunlar nakliye firmasının taşıma işlemini yaptıktan sonra ek fiyat istemesidir. Böyle bir durumda taşıma öncesinde uygun fiyatlı bir nakliyat gerçekleştirdiğinizi düşünürken, işlem sonucunda yüksek ödemeler yapmak zorunda kalabiliyorsunuz. İşte bu noktada müşterilerini mağdur etmeyen ve sabit nakliye fiyatları veren bir firma ile çalışmanız yararlı olacaktır.

Böyle firmalar genellikle taşıma işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapacaktır. Müşterisini anlayan ve ne istediğini bilen bir firma nakliye fiyatlarını makul seviyede tutarak kaliteli hizmet almasını sağlar.

nakliye-fiyatlari-belirlenirken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Nakliye Fiyatları Hakkında Tüm Sorularınızı Rahatlıkla İletebilirsiniz

octovanasorbanner

Octovan olarak sizlerden gelen tüm nakliye fiyatları hakkında soruları şeffaf bir şekilde cevaplamak için çalışıyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmetler hakkında ya da Octovan eşya taşıma araçları hakkında da aklınıza takılanları bizlere iletebilirsiniz. Sitemizdeki Octovan’a Sor bölümünden hızlıca merak ettiğiniz her şeyi bizimle paylaşabilirsiniz.

Müşterisini Anlayan Bir Nakliye Firması Nasıl Bulurum ?

Böyle bir firma bulmak için internet üzerinde detaylı araştırmalar yapmak gerekir. En iyi gözlem ise aradığımız nakliye firmasını daha önceden kullanmış bireylerden yorum ve düşünce almaktır. Bu şekilde gerçek kullanıcıların deneyimlerinden faydalanarak doğru tercihte bulunabilirsiniz.  Ya da sizlere sabit nakliye fiyatları sunan bir firmayı tercih etmek de tatmin edici sonuç sunacaktır. Ancak düşük fiyatla ev taşıma yapan firmalar ile taşınırken kimi zaman eşyalarınıza zarar gelebilmektedir. Ne yüksek nakliye fiyatları ne de düşük fiyatlar taşıma işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde yapılacağı garantisini vermez. Bunun için firmayı iyi bir şekilde tanımanız ve incelemeniz gerekir. Yeniliklere açık, kendisini sürekli geliştiren ve müşterisini anlayan bir firma ile evinizi güvenle taşımanız mümkündür.

guncel-nakliye-fiyatlari-belirlemek

Eşya Taşıma Öncesinde Eşyalarımı Nasıl Paketleyebilirim ?

Taşınma işlemlerinden önce eşya sayınıza göre zamanınızı ayırmanız gereken bu işlem sırasında dikkatli olmakta fayda vardır. Taşıma sırasında her ne kadar ekipler dikkatli ve titiz bir şekilde eşyalarınızı nakil işlemini gerçekleştirse de bir takım sorunlar yaşanabilir. Bunun için dayanıklı ve düzenli bir şekilde eşyalarınızı paketlemekte fayda vardır. Kullanacağınız kolilerin sağlamlığını kontrol edip, birleşim yerlerini koli bandıyla sağlamlaştırmak taşınırken kolilerde oluşacak deformasyonu önlemeye yardımcı olacaktır. Eşyaları paketlemeye başlamadan önce kafanızda bir plan oluşturmanız ve bu plana göre hareket etmeniz işlemlerin hızlı, düzenli ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasında faydalı olacaktır. Ayrıca eğer isterseniz Octovan eşya paketleme hizmetini satın alarak tüm eşyalarınızı profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından paketlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem daha az yorulmuş olacak hem de kolilerin sağlamlığı konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Bu paketleme hizmetinde garantili eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Paketleme hizmeti satın aldığınızda size sunulan garanti eşyaların sağlam ve güvenli taşınmasıdır. Bu paketi satın almanızla birlikte taşınma esnasında eşyalarınıza zarar geldiğinde zararın karşılanmasını talep de edebilirsiniz.

octovannakliyefiyatlaribelirlemesi

Octovan ekibi olarak tüm mutfak eşyalarınızı ve perdelerinizi dahi dikkatli ve titiz bir şekilde paketleyerek sağlıklı bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Octovan’ın sunmuş olduğu paketleme hizmetini standart nakliye fiyatlarına ek olarak satın alabilirsiniz. Ev taşıma fiyatları araştırması yaparken sizlere sunulan hizmetleri incelemeniz de oldukça faydalı olacaktır. Ek hizmetleri satın aldığınızda içeriği neler ve ne kadar ödeme yapacağınızı bilmeniz taşınma sonrasında karşınıza ek maliyetlerin çıkmaması  için öneli olacaktır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Nakliye İşleminden Önce Hangi Adımları Takip Etmem Gerekir?

Eğer sizde Octovan ile nakliye hizmeti almaya karar verdiyseniz ve nakliye hizmetinden önce neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız yazının devamına göz atmayı unutmayın. Ev taşıma dönemindeyken ne kadar stresli ve kafa karışıklığı içinde olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden taşıma esnasında sizi daha fazla strese sokmayıp, çok rahat bir taşınma süreci sağlamaya çalışıyoruz. Stressiz ve kolay bir taşıma dönemine hazır olun. İşte Octovan ile aldığınız nakliye işleminden önce takip etmeniz gereken adımlar:

 1. Octovan web sitesinden ödeyeceğiniz nakliye fiyatını hesaplayın.
 2. Octovan web sitesine girerek randevunuzu oluşturun.
 3. Dilerseniz randevu işlemi sırasında ödeme yapabilirsiniz.
 4. Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce evinizde bulunan eşyaları kolileyerek taşımaya uygun hale getirmelisiniz. Büyük ev eşyalarının zarar görmemesi için ekip arkadaşlarımız koruyucu malzemeler ile saracaktır.
 5. Eğer kolileme hizmeti aldıysanız ekip arkadaşlarımızı bekleyin. Onlar nakliye hizmetinden önce bütün eşyalarınızı özenle kolileyecektir.
 6. Son madde olarak yeni evinizin keyfini çıkarın?

Hesapladığım Nakliye Ücretinin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Eğer fiyat hesaplama modülünden ödeyeceğiniz nakliye fiyatını hesaplayıp Octovan ile nakliye hizmeti almaya karar verdiyseniz ödeme yapmanız da çok kolay olacaktır. Ödeme yapabilmeniz için iki seçenek bulunur. Birinci seçenek; randevu alma işlemini gerçekleştirirken son çıkan ekran sayesinde Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak istemezseniz ikinci seçenek olarak nakliye hizmetinin gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza nakit ödeme yapabilirsiniz. Ödeyeceğiniz miktar fiyat modülü yardımıyla hesapladığınız miktar olacaktır. Sadece fiyat modülünde yanlış hesaplama yaptıysanız miktar farklı çıkacaktır, tekrar nakliye fiyatını hesaplamanızı öneririz.

Sizlere özel olarak hazırladığımız video ile ev taşıma hizmetlerimiz ve nakliye fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Keyifle izlemeniz dileğiyle…

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz :

Bütçeye Uygun Nakliyat Fiyatları Bulmak İçin Neler Yapılmalı ?

Eşya Taşıma Fiyatları İçin Hesaplama Nasıl Yapılmalıdır ?

Ofis Taşıma Fiyatları Nelere Göre Belirlenir ?

Bu yazımızda sizlere nakliye fiyatlarının nelere göre belirlendiğini ve Octovan güncel nakliye fiyat tablosunu aktarmaya çalıştık. Aklınıza takılan her türlü soru için web sitemizde bulunan Octovan’a sor bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Octovan’ın deneyimli ve profesyonel ekibi sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Görüş ve önerilerinizi yorum kısmında belirtmekten çekinmeyin!

31 YORUMLAR

 1. Evimi taşımayı düşünüyorken ve güvenilir bir nakliye firması ararken böyle bir yazıyla karşılaşmak harika oldu 🙂

  • Merhaba Turgut Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz. Nakliye fiyatları titizlikle belirlenmeli ve hesaplanmalıdır. Sizlere yardımcı olabildiğimiz için mutluyuz.

  • Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Umut Bey. Nakliye fiyatlarının doğru bir şekilde kullanıcılara aktarılması oldukça önemli bir konu. Dilerseniz mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden fiyat hesaplama modülü ile ev taşıma işlemi öncesinde fiyatları daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

  • Merhaba Nuri Bey, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Fiyatların detaylı şekilde müşterilere sunulması ve bilgilendirilmesi gereklidir. Ayrıca web sitemizde ve mobil uygulamamızda bulunan nakliye fiyatları hesaplama modülü ile taşınmadan önce fiyatları görebilir ve anında kredi kartı ile ödeme yaparak oturduğunuz yerden rahatça taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 2. Taşıma işleminden sonra acaba ek ne ücretler çıkacak başımıza derken böyle net tablo bulmak çok güzel oldu. Teşekkürler.

  • Murat Bey, sizlere nakliye fiyatları hakkında bilgilendirdiğimiz ve yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyuz. Evden eve taşıma işlemlerinden önce nakliye fiyatlarının müşteriler ile şeffaf bir şekilde paylaşılması ve buna göre taşıma işleminin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 3. Mükemmel bir yazı Kadıköy’den taşınmayı düşünüyordum çok faydası dokundu. Octovan’ı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Sorunsuz bir şekilde taşıma işlemimi gerçekleştirdiler.

  • Merhaba Dilay hanım, Octovan ev taşıma ve nakliye hizmetimiz ile ilgili görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. Daima şeffaf bir şekilde müşterilerimizi nakliye fiyatları hakkında bilgilendirirken bir yandan da en iyi ev taşıma hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

 4. Fiyatlar istanbul icerisinde karsilastirma yapilabilecek ve guven konusunda diger nakliye firmalarindan daha on plana cikiyor.
  Onumuzdeki ay tasinmayi planliyorum deneyecegim.

  • Merhaba Can Bey, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Nakliye fiyatları belirlenirken uygun ve sabit fiyatlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Octovan’ı dilediğiniz zaman ister web sitesinden isterseniz mobil uygulaması üzerinden deneyebilir ve fiyatları görebilirsiniz. Şimdiden iyi taşınmalar dileriz 🙂

 5. Hiç düşünmediğimiz ve hayatımızı bu kadar kolaylaştıracağını hiç fark etmediğimiz bir start up uygulamasını kullanan birey olarak, memnuniyetimi belli etmeden geçemeyeceğim. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  • Merhaba Levent Bey, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Uygun fiyatların yanı sıra hızlı ve etkili bir sistem ile tüm nakliye işlemleri için Octovan uygulamasını kullandığınız için çok mutluyuz.

  • Merhaba, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Dilerseniz diğer nakliye fiyatları içeriklerimizi inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

  • Merhaba, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Hem mobil uygulamadan hem de web sitemiz üzerinden dilediğiniz an Octovan ile sorunsuz taşınma hizmetini alabilirsiniz. Dilerseniz diğer nakliye fiyatları içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

  • Merhaba, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Nakliye fiyatları hakkında diğer içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

 6. Gerçekten çok faydalı bir yazı olmuş, kafamdaki soruların cevaplarını buldum. Ellerinize sağlık..

 7. Çok haklısınız. Dikkat edilmesi gerek hususlara değinmişsiniz. Böyle insanlar var olduğu sürece bilgilendirilmeye devam edeceğiz. Tebrikler.

Comments are closed.