17.9 C
İstanbul
Salı, Nisan 16, 2024
Octovan taşınmak üzere olan veya koltuk, dolap, 2.el ev eşyası taşıma ihtiyacı olan insanlar için güvenilir ve ek ücret korkusu olmadan, doğru fiyat ve doğru hizmet kalitesi ile nakliye hizmeti alabilmeleri için çözüm noktası.
www.octovan.com üzerinden saniyeler içerisinde tüm taşınma sürecin için rezervasyonunu oluşturabilirsin. Ya da beğendiğin veya satmak istediğin koltuk takımını veya dolabının Apple Store’den, Google Play Store’dan Octovan mobil uygulamasını indirerek ya da www.octovan.com üzerinden saniyeler içerisinde nakliye hizmetini alabilirsin. Rezervasyonunu tamamladığında sana en yakın ve en yüksek puana sahip nakliyeciyi bulalım ve istediğin yere yollayalım! Hızlı, kolay, güvenli ve en önemlisi taşıma sonrası çıkan ek ücretler yok.

Güvenilir Nakliyeci

Octovan güvenilir nakliyecileri bulmak için tüm nakliye firmalarını daha önce yaptığı taşımaları referans alarak ilerliyor, tüm taşıma belgelerini kontrol ediyor ve sicil kaydı kontrolü yaparak platformuna ekliyor.

Kredi Kartı İle Ödeme Kolaylığı

Octovan’da ev taşıma ve parça eşya taşımacılığı ile ilgili aldığın tüm hizmetin tutarını kredi kartın ile ödeyebilirsin.

Eşyaların Koruma Altında !

Octovan’da taşıma boyunca eşyaların bizim korumamız altında. Octovan ahtapotu tüm eşyalarını pamuklara sararak taşımaktan keyif alıyor. Beklemediğimiz bir durumda eşyaların zarar görürse dert etmene gerek yok, Octovan koruma paketi ile zararın da korumamız altında.

Puanlama ve Yorum Özgürlüğü

Taşıma sonrası seninle iletişime geçerek taşıman ile ilgili yorumunu ve puanını alıyor. Bu sayede tüm nakliyeciler bu puanlama üzerinden platformda kalabiliyor, taşıma taleplerini öncelikli olarak görebiliyor ve rezervasyonu kabul edebiliyor.

Octovan İle Taşınmak ve Eşyalarını Taşıtmak Kolay

Sen ihtiyacına yönelik taşıma hizmetini seç, biz senin için en güvenilir nakliyeciyi bulup, istediğin yere yönlendirelim.

Ekstra Ücret Yok!

Octovan’da ek ücret çıkacak mı korkusu yaşamadan gerek yok. Tüm fiyatlar sabit ve son fiyatlar olduğundan bir teklif alma süreci de yaşamadan saniyeler içerisinde taşıma hizmeti tutarını görerek rezervasyonunu oluşturabilirsin.