Nakliyat Şirketleri Hakkında En Çok Sorular Nelerdir ?

2
996
nakliyat-sirketleri-hakkinda-en-cok-sorulan-sorular-nelerdir

Evinizi yeni bir alana taşıyacağınız zaman doğru ekipler ve şirketler ile çalışmanız oldukça önemlidir. Taşıma işlemleri sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi ve huzurlu bir şekilde taşındığınız evinize yerleşmek için profesyonel ekipler nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmelidir. Bu nakliyat sırasında zamanında istediğiniz lokasyonda eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz lokasyona ulaştırılması da son derece önemlidir. Bu yazımızda sizlere nakliyat şirketleri arasından doğru seçimin nasıl yapılacağını ve nakliyat şirketleri hakkında en çok soruların soruları ve cevaplarını aktarmaya çalışacağız.

Parça Eşya Taşıma Sorunları Octovan İle Nasıl Çözülür 2

Eşyalarımı Emanet Ettiğim Nakliyat Şirketlerine Güvenebilir Miyim ?

Tüm ev taşıma işlemi yaptıracak insanların aklına bunun gibi sorular gelebilmektedir. Bu noktada anlaşacağınız ya da görüştüğünüz nakliyat şirketleri bu noktada sizlere garantili eşya taşıma hizmeti vermelidir. Bu garanti kapsamında nakliyat şirketi eşyalarınızı kendileri paketleyerek ve kaplayarak sağlıklı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamalıdır. Bu hizmeti garanti edebilen nakliyat şirketleri genellikle profesyonel ve tecrübeli ekiplere sahiptir. Böylece kafanızda oluşan anlaştığım şirkete güvenebilir miyim sorusunun cevabı da verilmiş olacaktır. Ancak bu garantili eşya taşıma işlemleri sırasında sadece eşyalarınızın garantisi değil, zamanında teslimatın da garanti edilmesi önemlidir. Bir ev taşıma işlemi sırasında tüm hizmetler istenilen zamanda gerçekleştirilmelidir.

nakliyat-sirketleri-garantili-esya-tasima

Tüm Nakliyat Şirketleri Sabit Fiyat Garantisi Verir Mi ?

Eşya taşıma işlemlerinde nakliye fiyatlarını etkileyen bir çok etmen vardır. Anlaşacağınız ya da görüşme yaptığınız nakliyat şirketinin bu etmenleri iyi bir şekilde incelemesi ve buna göre sizlere nakliye fiyatları sunması oldukça önemlidir. Öncelikle sorulması gereken soru eşyalarınızın ne kadar olduğudur. Evinizin büyüklüğü ya da hangi eşyadan ne kadar olduğu belirlendikten sonra sıra eşya taşıma işleminin yapılacağı mesafenin hesaplanmasına gelmektedir. Doğru bir şekilde mesafenin hesaplanmasının ardından özel hizmetler alıp almayacağınızın öğrenilmesi ve taşıma işleminin tarihi ve saati de öğrenilmelidir. Tüm bu etmenlere göre nakliyat şirketleri sizlere bir nakliye fiyatı sunacaktır. Ancak burada önemli olan nokta nakliyat şirketinin verdiği fiyatı işlem sonuna kadar sabit tutması ve işlemlerin sonunda bir süpriz fiyat ile karşılaşmamaktır. Evden eve nakliyat yapan bir çok firma, taşıma sonrasında sizden farklı fiyatlar isteyebilmektedir. Bunun gibi bir sorun ise huzurlu bir şekilde yeni evinize yerleşmenize engel olurken bütçenizi de aşmanız gerekebilir.

nakliyat-sirketleri-octovan-tasimanakliyat-sirketleri-hakkinda-sorular

Octovan olarak bunun gibi sorunlara çözüm olarak sabit fiyat garantisi sunuyoruz. Web sitemize girerek ya da mobil uygulamamızı indirerek kolayca ev taşıma fiyatlarını hesaplayabilirsiniz. Ev taşıma fiyat hesapla ekranında tarihi,saati ve eşyalarınızın ne kadar olduğunu girdikten sonra ek hizmet isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Daha sonrasında karşınıza size özel hesapladığımız nakliyat fiyatı çıkacaktır. Eğer isterseniz bu fiyat üzerinden anında ödeme yapabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz. Ödemeyi ister kredi kartı ile isterseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.

Ev Taşıma Sırasında Bir Sorun İle Karşılaştım. Ne Yapmalıyım ?

Nakliyat şirketleri bir çok taşıma sırasında sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Planda olmayan aksaklıklar moralinizi bozabilmektedir. Ancak anlaştığınız nakliyat şirketinin sizin yanınızda olması ve sorunlarınızı dinlemesi önemlidir. Aynı zamanda profesyonel bir nakliyat şirketi sorunları sadece dinlemek ile kalmayarak anında sorunlarınıza çözüm üretmelidir. Bu noktada Octovan olarak ev taşıma işlemleri boyunca sizleri dikkatli bir şekilde dinliyor ve sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Dilediğiniz vakitte bizlere ev taşıma hizmeti ile karşılaştığınız sorunları iletebilirsiniz.

dogru-nakliyat-sirketleri-secimi

Bu içeriğimizde sizlere nakliyat şirketleri hakkında en çok sorulan soruları ve nakliyat şirketleri arasından seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Octovan Taşınmatik ile tüm ev taşıma masraflarınızı hesaplayabilir ve anında size özel sunulan ING Bank ev taşıma kredisini kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Esyalarimi sorunsuz bir sekilde octovan’dan gelen zamir bey tasidi. Fiyat ile ilgilide hicbir sorun yasamadim. Elinize saglik

    • Merhabalar Ahmet bey, sizlere sorunsuz ve hızlı bir nakliyat hizmeti verdiğimiz için çok mutluyuz. Tüm nakliyat şirketleri arasından Octovan kalitesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Comments are closed.