Emek Evden Eve Taşımacılık

0
631

Emek evden eve nakliyat hizmeti Ankara’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Ankara’nın Çankaya İlçesi’ne bağlı bir mahalle olan Emek ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine öncülük etmektedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Ankara’nın en merkezi konumlarından biri olarak öne çıkan Emek, sessiz ve nezih bir semt olarak bilinmektedir. Şehir merkezine çok yakın bir mesafede bulunan ve genellikle eski yapıların yer aldığı Emek, kentsel dönüşüm ile birlikte yenilenmeye ve daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Yazımızda Emek evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Emek nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Emek Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara’nın en nezih ve güvenilir merkezlerinden biri olarak dikkat çeken Emek, ulaşım kolaylıkları ve sunduğu sosyal imkanlar açısından fark yaratmaktadır. Birçok kız öğrenci yurduna ev sahipliği yapan Emek’te kentsel dönüşüm ile birlikte iki katlı binalar yerini lüks apartman ve rezidanslara bırakmaya başlamıştır.

Birçok insan yaşam alanı olarak tercih ettiği Emek nakliyat sektörüne de yön veren merkezlerden bir tanesidir. Her yıl çok yoğun bir şekilde göç almaya devam eden Emek nüfusun da en kalabalık olduğu yerlerden bir tanesidir.

Ankara nakliyat sektörünün en önemli merkezleri arasında yer alan Emek’te nakliyat firması sayısı da katlanarak artmaya devam etmektedir. Ek olarak, bölgenin nakliyat sektörünün en önemli pazarlarından biri olması nedeni ile Emek’te çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Emek evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Emek Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladığınızda karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan bünyesi altında çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir.

Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir. Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir.

Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmet karşılığında, hizmet verdikleri kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir.

Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan hiçbir nakliyat firması iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetler gibi konulara birlikte karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Emek evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor.

En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor.

Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor.

Ek olarak, sizler tarafınızdan paketlenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor.

Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Karataş Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…