Suadiye Evden Eve Nakliyat

0
407

Suadiye evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en popüler merkezlerinden bir tanesi olan Suadiye ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Kadıköy İlçesi’ne bağlı Suadiye, Bağdat Caddesi, Bostancı ve Erenköy arasında yer almaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Sosyal alanları, eğitim ve sağlık imkanlarının yanı sıra muhteşem konumu ile İstanbul’un en önemli cazibe merkezlerinden biri olan Suadiye, Türkiye’nin en hızlı gelişen ve büyüyen merkezlerinden bir tanesidir. Yazımızda, Suadiye evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Suadiye nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Suadiye evden eve nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği bölgelerden bir tanesidir. Bağdat Caddesi gibi İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli caddelerinden birine ev sahipliği yapan Suadiye, aynı zamanda sahil şeridi ile büyüleyen Caddebostan’a da komşudur.

İstanbul’un en nezih semtleri arasında yer alan ve genellikle yüksek gelirli ailelerin yaşadığı Suadiye ev taşıma hizmetleri ile doğru orantılı olarak her yıl daha kalabalık bir hale gelmektedir. Bölgeye olan talebin çok yüksek olması nedeni ile Suadiye nakliyat firmaları sayısı da her geçen gün artmaktadır. Nakliyat pazarının çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Suadiye evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Suadiye Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolayca seçebilmektedir. Octovan olumsuz kullanıcı yorumları olan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu nakliyat firmaları belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetlere ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Suadiye evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Şirinevler Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…