Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi Hesaplama Sırasında Neden Dikkatli Olunmalı?

7
2378
evdenevenakliyatfiyattarifesihesaplamaislemlerinasilyapilmalidir

Yaşam alanımızı değiştirmeden önce yapmamız gereken bir çok önemli aşama bulunmaktadır. Bu aşamalar arasında en çok dikkat etmemiz gereken nokta ise evden eve nakliyat fiyat tarifesi incelemesidir. Ev taşıma işlemleri öncesinde titiz bir şekilde tüm masrafları hesaplayarak rahat bir biçimde yeni evinize taşınabilirsiniz. Bu noktada profesyonel ekiplerden yardım almanız ve tecrübeli evden eve nakliyat ekipleri ile çalışmanız oldukça önemlidir. Bu yazımızda sizlere evden eve nakliyat fiyat tarifesi hesaplama sırasında neden dikkatli olunması gerektiğini ve rahat bir şekilde yeni evinize taşınmanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi

Evden eve nakliyat fiyat tarifesini daha rahat bir şekilde görmeniz ve taşınma kararı verirken yardımcı olabilmesi için fiyat tarifemiz aşağıdaki gibidir :

1+0 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 750 – 1000 TL

1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 950 – 1250 TL

2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 1100 – 1350 TL

3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 1450 – 1800 TL

Bu fiyatlara ek olarak dilerseniz kolileme hizmeti, avize montaj paketi gibi ek paketler satın alabilirsiniz. Doğru bir fiyatlandırma için aşağıdaki fiyatları göster butonuna tıklayarak Octovan web sitesinden taşınma tarihini ve taşıma yapılacak olan mesafeyi belirlebilirsiniz.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi Hesaplama

Taşınma işlemlerinden önce bütçenizi belirlemeniz ve buna göre gerekli işlemleri yapmanız gerekir. Bunun içinse internet üzerinden araştırmaları yapabilir ve evden eve nakliyat fiyat tarifesi incelemesi yapabilirsiniz. Ancak bu noktada nakliye şirketleriniin tarifeyi hazırlarken dikkat etmesi gereken bir kaç önemli konu bulunmaktadır. Evden eve nakliyat fiyat tarifesi hazırlarken en çok dikkat edilmesi gereken nokta, mesafe ve eşya hesaplamasıdır. Bu iki değişken nakliye fiyatlarına en büyük etkisi olan iki değişkendir. Mesafe ve eşya sayısı hesaplamasında yapılacak en küçük bir hata fiyatları oldukça fazla yükseltebilir ya da düşürebilir. Bunun için evden eve nakliyat fiyat tarifesi hesaplama işleminde belirli bir formül oluşturulması gereklidir. Bu formül üzerinden tüm mesafelerdeki ve eşya sayısındaki taşıma işlemleri temel bir şekilde hesaplanabilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama sayfamızdan hızlıca fiyat hesaplayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan evden eve nakliyat fiyat tarifesi ile ortalama bir hesaplama yapabilirsiniz. Ancak kesin bir fiyatlandırma için sitemizde veya mobil uygulamamızda bulunan fiyat hesaplama modülünü kullanmanızı öneriyoruz.

Octovan olarak sizlere sabit nakliye fiyatları sunabilmek için fiyat hesaplama modülümüzü geliştirdik. Bu modül içerisinde tüm evden eve nakliyat fiyat tarifesini yapmak istediğiniz ev taşıma işlemine göre görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken taşıma yapacağınız taşınmayı istediğiniz tarihi, mesafeyi ve eşya sayısını girmektedir. Ardından karşınıza çıkan nakliye fiyatı üzerinden isterseniz kredi kartınız ile isterseniz de nakit olarak anında belirlediğiniz tarihte evinizi taşıyabilirsiniz.

Güncel Octovan evden eve nakliyat fiyat tarifesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin Büyüklüğü Nakliye Fiyatı Kolileme Hizmeti Avize Montaj Paketi Duvar Montaj Paketi Stor Perde Montaj Paketi
1+0 750 – 1000 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
1+1 950 – 1250 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
2+1 1100 – 1350 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL
3+1 1450 – 1800 TL 300 – 500 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL 100 – 200 TL

Burada bulunan fiyatlar temsili ve ortalama fiyatlardır. Kesin fiyatlar için Octovan web sitesini ziyaret edebilir ya da mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

evden-eve-nakliyat-fiyat-tarifesi-hesaplamasi-ve-mavi-paket-ile-kaplanmis-tasima-esyalarievden-eve-nakliyat-fiyat-tarifesi-hesaplamasi-ve-esya-paketlemesi

Doğru Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi Belirlemek

Evden eve nakliyat işlemlerinde fiyat tarifleri oldukça dikkatli bir biçimde hazırlanmalıdır. Bu noktada müşterinin eşyalarına uygun araç büyüklüğünün sunulması gereklidir. Aracın büyüklüğüne göre fiyat tarifeleri değişebilmektedir. Az eşyası olan bir müşteriye büyük araç göndererek fazla ücret almak şirketiniz hakkında kötü bir algı bırakacaktır. Unutmayın memnun olmayan bir müşteri bile size çok  şey kaybettirebilir. Bu yüzden müşterinin ihtiyaçlarını doğru tespit etmeniz büyük önem arz etmektedir.. Aynı zamanda taşıma işleminin yapılacağı mesafe fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Bu konuda da doğru şekilde mesafe ölçümüne göre fiyatlandırma yapmak ve müşteriye de bunu doğru şekilde sunmak oldukça önemlidir.

Müşterilerine doğru bir evden eve nakliyat fiyat tarifesi sunmak isteyen şirketler öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemelidir. Bu ihtiyaçlara göre bir fiyat aralığı belirleyerek en uygun ve doğru fiyatlar sunulabilir. Octovan olarak sizin için evden eve nakliyat fiyat tarifesi hazırlanırken nelere dikkat edildiğini bir liste haline getirdik.

Evden eve nakliyat fiyat tarifesi hazırlanırken dikkat edilen hususlar:

 • Evin büyüklüğü
 • Eşyaların sayısı
 • Taşıma mesafesi
 • Ek hizmetler
 • Araç büyüklüğü
 • Çalışacak insan sayısı

Yeni Evime Nasıl Huzurlu ve Rahat Bir Şekilde Taşınabilirim

Ev taşıma işlemleri özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde oldukça zor ve stresli bir işlem haline gelebilmektedir. Böyle bir durumda bulabileceğiniz en tecrübeli ve profesyonel ekip ile anlaşmak en doğru karar olacaktır. Ancak anlaşacağınız nakliye şirketinin sizlere sabit fiyat garantisi sunması da önemlidir. Taşınma işlemi bittikten sonra hiçbirimiz ek maliyetlerle karşılaşmaktan hoşlanmayız. Uygun fiyatlar ile kaliteli bir evden eve taşıma hizmeti alabilmek önemli bir aşamadır. Bunun için doğru evden eve nakliyat fiyat tarifesi ve nakliyat şirketini bulabilmek için internet üzerinde detaylı bir araştırma yapmanız oldukça yararlı olacaktır. Bu araştırma sırasında bulduğunuz seçenekleri inceleyerek daha önce o nakliyat firmasıyla çalışmış kişilerden yorum almak ya da yapılan yorumları dikkate almak faydalı olacaktır. Araştırma sırasında bütün seçenekleri bir kağıda aktarırsanız olumlu ve olumsuz yönleri tespit etmeniz kolaylaşacaktır. Bir başka dikkat etmeniz gereken konuda paketleme işlemi için destek olup olmadıkları ve bunun için ek bir ücret talep edip etmedikleridir. Bu noktalara dikkat ederek sizin için en uygun nakliyat firmasını seçmelisiniz. Seçtiğiniz nakliyat şirketinin size sunduğu ek hizmetleri ve bu hizmetlerin içeriğini iyi incelemeniz de taşonma işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza belirlenen fiyattan farklı bir fiyat çıkmasını engelleyecektir. Seçtiğiniz nakliyat şirketi ile tüm taşınma işlemlerinizi sorunsuz ve kolayca yapabileceksiniz.

octovan-ile-evden-eve-nakliyat-fiyat-tarifesi-hesaplama

Bu yazımızda sizlere evden eve nakliyat fiyat tarifesi hesaplama sırasında dikkat edilmesi gereken noktaları ve yeni evinize nasıl huzurlu ve rahat bir şekilde taşınabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için bizlere web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Octovan Taşınmatik ile tüm ev taşıma masraflarınızı kolayca hesaplayabilir ve ING Bank tarafından size özel sunulan ev taşıma kredisini anında kullanabilirsiniz.

7 YORUMLAR

 1. Evden eve nakliyat yapmak için onlarca web sitesi gezdim. Fiyat konusunda hiç bir site bana yardımcı olmadı. Evden eve nakliyat fiyat tarifesi ile ortalama ne kadar maliyeti olduğunu öğrendim. Çok teşekkür ederim

  • Merhaba Dilay Hanım, müşterilerimize daima şeffaf bir şekilde evden eve nakliyat fiyatlarını sunmak için çalışıyoruz. Evden eve taşıma öncesinde doğru fiyatların sunulabilmesi ve herhangi bir soru işaretinin kalmaması oldukça önemlidir. Sizlere evden eve nakliyat fiyat tarifesi ile yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyuz. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

 2. Evimizi 2 sokak ileri tasıyacagız.Evimiz 3+1 fakat bir odası tamamen bos yani 2+1 olarak baz alınabilir.Bu evimiz 1.kat asansör yok diger ev 3 kat ve asansörlü.kaba eşyaları dışındakileri kendimiz paketleme yapacagız.tasınacak olanlar koltuklar masa beyaz eşya yataklar ve gardrop.yer üsküdar fiyat verebilir misiniz?

 3. Nakliyat için fiyat konusunda hiçbir yerde bilgi alamamıştım. Bu şekilde aydınlatıcı bir site kurmanız çok iyi olmuş.
  Teşekkür ederim

 4. Birilerinin bu konuda acik bilgiler vermesi gerekiyordu artik! Tesekkurler paylasiminiz icin ve yakin zamanda evimi tasimayi dusunuyorum 🙂

Comments are closed.