Çatalca Evden Eve Nakliyat

0
528

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Çatalca evden eve nakliyat sektörünün önemli merkezlerinden bir tanesidir. Şehir merkezine 55 km uzaklıkta olan ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Çatalca tarım ve sanayisi ile de adından söz ettiriyor. Son yıllarda hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan ve İstanbul’a olan yakınlığı nedeni ile birçok kişinin taşındığı Çatalca ev taşıma hizmetlerinin en fazla talep edildiği ilçelerden biri haline geldi.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Yazımızda, Çatalca evden eve nakliyat hizmetleri konusunda bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Çatalca nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Son yıllarda İstanbul’un en hızlı göç alan merkezlerinden biri olan Çatalca evden eve nakliyat sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Kusursuz doğası ve tarıma uygun alanları ile birçok kişinin dikkatini çeken Çatalca ev taşıma hizmetinin en yoğun talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Bölgeye olan ilginin son yıllarda hızlı bir şekilde yükselişe geçmesi ile birlikte toplu konut projelerinin sayısı da hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Ek olarak, sağlık ve eğitim alanında da büyük yatırımların yapılması ile birlikte cazibe merkezi haline gelen Çatalca nakliyat firmaları için de en büyük pazarlardan biri haline gelmiştir.

Çatalca’nın nakliyat sektörünün büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna etmektedir. Bu firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Taşınma günü hizmet alan kişiler farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler yaşamamak için doğru Çatalca evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çatalca Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklamanız yeterlidir. Karşınıza çıkan formu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet sunan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır. Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve basittir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Daire Büyüklüğüne Göre Otopark Dönemi başlıklı yazımızı okuyarak yeni otopark düzenlemesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…