Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

0
386

Yeşilpınar evden eve nakliyat hizmeti İstanbul Avrupa Yakası’nda en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Eyüpsultan İlçesi’ne bağlı olan Yeşilpınar toplam 21 mahalleden oluşmaktadır. Bölgede genellikle orta ve düşük gelirli aileler yaşamaktadır. Kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Yeşilpınar ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Anadolu’nun dört bir yanından İstanbul’a göç eden orta ve düşük gelirli ailelerin büyük bir bölümü Yeşilpınar bölgesinde yaşamayı tercih etmektedir. Yazımızda, Yeşilpınar evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Yeşilpınar nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yeşilpınar evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda İstanbul’da en çok talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan Yeşilpınar evden eve nakliyat sektörünün de en büyük pazarlarından biri haline geldi. Yeni sosyal yaşam alanları, yeni konutlar, ulaşım olanakları ve daha birçok özelliği nedeni ile orta ve alt gelirli aileler için tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelen Yeşilpınar her yıl çok yoğun olarak göç almaya devam etmektedir.

Bölgenin İstanbul’un en önemli nakliyat merkezlerinden biri haline gelmesi nedeni ile Yeşilpınar’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Yeşilpınar Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurduktan sonra hizmet almaya başlayabilirsiniz. Kısa bilgi formunu doldurarak Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da kullanıcı yorumları düşük ve olmsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetlere ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Yeşilpınar evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Fikirtepe Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…