Acıbadem Evden Eve Nakliyat

0
647

İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük merkezi Kadıköy’ün en popüler semtlerinden Acıbadem evden eve nakliyat sektörünün atar damarlarından biridir. Küçük Çamlıca’nın güneyinden Haydarpaşa ve Mısırlıoğlu bölgesine, Hasanpaşa’dan Altunizade ve Koşuyolu’na kadar uzanan büyük bir semt olan Acıbadem nakliyat firmaları açısından da çok zengin bir bölgedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Kadıköy’e yakınlığı, sessiz ve sakin bir bölge olması, genellikle gelir düzeyi orta ve üst düzey ailelerin yaşadığı bir yer olması ve ulaşım olanaklarının geniş olması nedeni ile Acıbadem, Kadıköy’ün en önemli cazibe merkezlerinden bir tanesidir. Yazımızda, Acıbadem nakliyat işlemleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerini birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’un sosyal anlamda en gelişmiş merkezlerinden biri olan Acıbadem ev taşıma işlemlerinin en çok talep edildiği yerler arasında yer almaktadır. Okul, hastane ve sosyal tesisleri ile Anadolu Yakası’nın en ideal yaşam alanlarından biri olan Acıbadem’de çok sayıda nakliyat firması ofisi bulunmaktadır. Konumu nedeni ile ulaşım anlamında büyük bir avantaja sahip olan bölgede genellikle orta ve üst gelir düzeyine sahip aileler yaşamaktadır.

İstanbul’un en güvenilir bölgelerinden biri olarak gösterilen Acıbadem’deki binaların büyük bölümü yaşlı olsa da kentsel dönüşüm ile birlikte birçok yeni bina ile büyük siteler inşa edilmiştir. Nakliyat sektörü açısından büyük bir öneme sahip olan Acıbadem evden eve nakliyat hizmetinin de merkezlerinden bir tanesidir. Bölgede nakliyat hizmetlerine talebin çok yüksek olması nedeni ile nakliyat firmaları arasındaki rekabet de oldukça üst düzeydedir.

Nakliye işlemlerine olan ilginin çok fazla olması nedeni ile Acıbadem’de birçok dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Bu firmalar piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş aldıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında işi farklı bir firmaya devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sıkıntılar ile karşılaşmamak için doğru Acıbadem evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, hizmet alan kişilere hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Bunun dışında sabit fiyat garantisi ile fark yaratan Octovan, ek hizmet talep edilmesi dışında ilk sunulan fiyatın dışında bir talepte bulunmaz. Bu sayede de hizmet alan kişiler taşınma günü istenmeyen ek maliyetler ile karşılaşmazlar.

Acıbadem Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak istediğiniz nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları, dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde nakliyat firmaları iş alabilmek için kendi arasında rekabete girer ve hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almış olur.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Octovan’da bu sorunun yanıtı oldukça basit ve açıktır. Nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmeti için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanlar herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek kendilerine en uygun firmayı hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetler gibi konular üzerinde anlaşma sağlar. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Acıbadem evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.