Parça Eşya Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Konular Nelerdir ?

6
2865

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evimizde bulunan mobilyaları daima dikkatli bir şekilde seçeriz. Salonun iç dekorasyonuna uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü olması mobilya ya da eşya satın alırken incelediğimiz özelliklerdendir. Bununla birlikte vakti geldiği zaman da eski mobilyalarımızı yenileriyle değiştirme cesaretini de göstermek gereklidir. Hatta günümüzde internet üzerinden bir tık ile evinizi baştan döşeyebilirsiniz. Ancak alınan eşyaların evinize sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için profesyonel bir parça taşıma firmasına ihtiyacınız olabilir. Bu noktada Octovan App, tıpkı internet üzerinden eşya satın alırmış gibi tüm parça eşya taşıma işlemlerini oturduğunuz yerden yapmanıza imkan vermektedir. Bu yazımızda ise sizlere parça eşya taşıma sırasında dikkat edilecek konular nelerdir sorusunu cevaplayacağız.

Parça Eşya Taşıma Titizlik İle Yapılmalıdır

İnternet üzerinden aldığınız ürünler ya da bir parça eşyanızı başka bir yere nakil ederken, dikkat edilmesini ve eşyaya zarar gelmemesini istersiniz. İşte bu noktada bu özel taşımalarda eşyanızın sağlıklı bir biçimde alış noktasından alınmalıdır. Bu noktada Octovan ile isterseniz eşyalarınızı bizler yükleyelim ve parmağınızı bile kaldırmadan eşyanız istediğiniz lokasyona götürülecektir. İsterseniz de nakliye aracına dilediğiniz gibi kendiniz eşyayı yükleyebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetini istediğiniz tüm parça eşyalarda gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir2Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir1

Nakliye Aracının Büyüklüğünü ve Taşıma Elemanlarının Sayısı Belirlenmelidir

Eğer eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde evinize ulaşmasını ve ödediğiniz ücretin karşılığını tam olarak almak istiyorsanız, transferin istediğiniz gibi gerçekleşmesi için siz de yardımcı olabilirsiniz. Nakliyat şirketiyle anlaşmadan önce, nakliye aracının büyüklüğünü ve taşıma elemanlarının sayısını iyi belirlemelisiniz. Çok düşünmeden verilen bir karar sonucunda eşyalarınız araca fazla gelebilir ve eşyalar sığdırılmaya çalışırken hasar görebilir ya da daha küçük bir araç yeterli olacakken daha büyüğünü seçmek gereksiz masrafa neden olabilir. Aynı şekilde eşyalarınız için gerekli olan taşıma elemanını sağlayamazsanız taşıma işleminiz gecikebilir ya da daha az taşıma elemanının da halledebileceği bir iş için fazladan elemanla çalışmak sizi beklemediğiniz bir harcamaya sokacaktır. Parça eşya taşımadan önce en doğru aracı ve taşıma elemanlarını incelemek için https://www.octovan.com/booking/hello buradan yardım alabilirsiniz.

Taşınacak Eşyalarınız İçin Liste Hazırlanmalıdır

Taşınacak eşyalarınız için liste yapmak,hem nakliyat şirketine karar verirken hem de taşıma sırasında işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Taşımaya ihtiyacınız olan eşyaları belirleyip listesini yaptıktan sonra nakliyat şirketiyle görüşüp aracın boyutuna ve taşıma elemanı sayısına beraber karar verebilirsiniz. Taşınacak eşyaları net olarak kararlaştırmadığınız taktirde, taşıma günü geldiğinde beklenenden daha fazla eşya ortaya çıkabilir, ve yetersiz kaynak nedeniyle eşyalarınız gereksiz yere zarar görebilir. İstenmeyen masraftan ve son anda çıkabilecek problemlerden kaçınmak adına liste yapmak külfetinizi hafifletecektir.

Parça Eşyayı En Hızlı Taşıma Yöntemi Nedir ?

Parça eşyaları her nakliye firması kabul etmemektedir. Bu noktada lokal bir alanda parça eşya taşıma firması bulmak biraz uzun sürebilir. Sadece taşıma firması bulmak değil, eşyanın nereye götürüleceği, ne zaman götürüleceği gibi konular hakkında yüz yüze anlaşmak ve fiyat konusunda hem fikir olmak bir hayli zaman alacaktır. Bu noktada parça eşya taşıma işlemini en hızlı şekilde yapabilmek için internet üzerinden hizmet veren bir parça eşya taşıma firması bulmanız yararlı olacaktır. Eşyanın nereden alınıp nereye götürüleceğini, hangi tarihte yapılacağını ve saatini belirleyerek, Octovan.com üzerinden ödemeyi yaparak en hızlı şekilde yorulmadan eşyanızı taşıyabilirsiniz.

Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir8

Parça eşya taşıma işlemini fazla zaman ayırmadan oldukça kısa bir süre içerisinde hallederek, diğer işlerinize zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda saati ve tarihi de kesin olarak belirleyerek daha önceden haftalık veya aylık planınızı düzenleyebilirsiniz. Tüm bunları oldukça kısa bir süre içerisinde yapmak için Octovan’ı kullanmanız yeterlidir.

Eşya Taşıma Sırasında Sorunları Engellemek

Ev taşıma ve parça eşya taşıma işlemlerinde beklenmedik sorunlar çıkabilmektedir. Özellikle ev nakliyesinde zaman konusunda bir çok probleme maruz kalmış insanlar, bir daha ki ev taşıma işlemlerinde planlı ve sıkı bir düzene göre hareket etmektedir. İşte bu noktada siz her ne kadar hazırlıklı olsanız da, ev taşıma ve parça eşya taşıma işlemleri için anlaştığınız firmanın da sizin gibi bu işlemlere değer vermelidir. Parça eşya taşıma firması çalışanları, sizin eşyalarınıza verdiğiniz değere saygı duymalı ve anlamalıdır. Böylece eşyalarınız titiz bir şekilde nakliye edilecektir. Aynı zamanda taşıma öncesinde sizin için olan değerini nakliye firması çalışanlarına anlatarak taşıma işleminin sizin için önemli olduğunu da belirtebilirsiniz.

Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir7Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir6

Eşya taşıma sürecini planlı bir şekilde yöneten bir firma ile çalışmak işlemler esnasında bir sorun çıksa dahi bu sorunların çözülmesinde etkili bir rol oynayabilir. Bu sorumluluğu alabilen ve plana sadık kalan bir eşya taşıma firması kullanarak eşya taşıma sırasında sorunları engelleyebilirsiniz.

Uygun Fiyat İle Kaliteli Parça Eşya Taşıma Hizmeti Almak

Parça eşya taşıma hizmeti alırken kaliteli bir hizmet almanın yanı sıra aldığınız hizmetinde değerinde uygun bir fiyatı olması önemlidir. Parça eşya taşıma fiyatları hakkında detaylı araştırmalar ile sizin için en uygun olan hizmeti seçebilirsiniz. Ancak en düşük fiyatı ararken kaliteli hizmetten de mahrum kalmamaya dikkat edilmesi gereklidir. Düşük fiyatlı ev taşıma işlemi yapan firmalar eşyalarınıza zarar verebilir ve bu zararı karşılamamak için çeşitli bahaneler üretebilmektedir. Ancak kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir araya getirebilen bir parça eşya taşıma firması ve ev taşıma firması ile çalışarak hem sorunsuz hem de ucuz bir şekilde eşyalarınız güvenle teslim edilecektir. Bu noktada uygun fiyatı ve kaliteli hizmeti bir araya getiren Octovan ile eşyalarınızı oturduğunuz yerden kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir5

Parça Eşya Taşıma Hizmetini Değerlendirin

Bir eşya taşıma firması hakkında en doğru bilgilere başka kullanan insanların yorumlarından ulaşılabilmektedir. Bu işlemi hayatımızın her alanında uyguluyoruz. Arkadaşlarımızın önerdiği bir eşyayı ya da elbiseyi tereddüt etmeden alabiliriz. Bu noktada Octovan üzerindeki eşya taşıma hizmetini dilediğiniz gibi değerlendirebilir, yorum yazabilir ve eğer var ise sorunlardan da bahsedebilirsiniz. Verdiğiniz değerlendirmelerin hepsi yüksek derece göz önünde bulundurularak eğer var ise eksiklikler giderilecektir. Aynı zamanda diğer insanların yaptığı yorumları ve değerlendirmeleri sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Tüm bu yorumlar sizlerin daha rahat karar verebilmesini kolaylaştıracaktır. Bununla birlikte verdiğiniz değerlendirmeden diğer kullanıcılar da sizin gibi yararlanabilirler.

Parça-Eşya-Taşıma-Sırasında-Dikkat-Edilecek-Konular-Nelerdir3

İstediğiniz Yere İstediğiniz Vakitte Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise taşımak istediğiniz eşyanızın zamanında istediğiniz yerde olmasıdır. Bir çok nakliye firması bu hıza ayak uyduramamaktadır. Bunun nedeni ise bir müşterinin parça eşya taşıma ya da ev taşıma işlemi geciktiği zaman gün içerisinde tüm müşterilerin taşıma saatleri değişmektedir. Bu sorunun sonuçlarında ise tüm gününüzü nakliye firması beklemek ile geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Taşınma stresinin yanı sıra bir de işler istediğiniz gibi gitmez ise tüm gününüz kötü geçebilir. Bunun gibi bir sorunla karşılaşmamak için standart nakliye firmalarından daha hızlı ve ani çözümleri doğru bir şekilde uygulayabilen bir parça eşya taşıma firması ile anlaşmak harika bir çözüm olacaktır.

Parça eşya taşıma işleminizi Octovan ile ne kadar kolay yapabileceğinizi anlattığımız videomuzu sizler ile paylaşıyoruz. Keyifli seyirler…

Alanında uzman ve kaliteli hizmet vermek isteyen bir parça eşya taşıma firması ve nakliye firmasının yaşanabilecek çeşitli sorunlar için basit çözümleri olmalıdır. Örnek olarak eğer bir parça eşya taşıma hizmeti için geç kalınacak ise başka bir ekibi hızlı bir şekilde yönlendirmek sorunları kolaylıkla çözecektir. Bunun gibi bir hizmet için sektöründe tecrübeli ancak yeniliklere açık bir ev taşıma firması olmalıdır.

Bu yazımızda sizlere parça eşya taşıma sırasında dikkat edilecek konular nelerdir sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Aklınızdaki sorular ve parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizdeki evden eve nakliyat fiyatları hesaplama modülünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Parça eşya taşıma hakkında harika bilgiler içeren bir yazı olmuş. Nakliye sorununu düşünmeden internetten 2. el eşya alabilecem artık.

  2. Gerçekten büyük bir sorun parça eşya taşıtmak. Bunun çözüldüğünü görmek artık bir sorun olmadığını görmek çok sevindirici. İlk ihtiyacım olduğunda kullanmayı düşünüyorum.

    • Parça eşya taşıma sorununuza çözüm üretmekten bizler de çok mutluyuz Gökçen bey. Ne zaman isterseniz, http://www.octovan.com ‘u ziyaret edebilirsiniz ya da mobil uygulamamızı indirerek oturduğunuz yerden parça eşya taşımanın tadını çıkarabilirsiniz.

    • Sizlere yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyuz Önder bey. Detaylı bilgilere ulaşmak ve taşınma sürecindeki tüm masraflarınızı hesaplayabileceğiniz Octovan Taşınmatik modülünü kullanmak için sizleri de web sitemize bekliyoruz.

Comments are closed.