Ofis Taşıma İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir ?

3
1637
ofis-tasima-islemlerinde-nelere-dikkat-edilmelidir

Evinizi ya da çalıştığınız alanı başka bir yere taşırken dikkatli ve titiz bir şekilde çalışılmalıdır. Özellikle ofis eşyalarınızı başka bir ofise taşırken eşyalara herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olmalısınız. Bunun için profesyonel ve tecrübeli bir ofis taşıma firması ile anlaşmalı ve süreci yakından takip etmelisiniz. Ofisinizdeki eşyaların sağlıklı bir şekilde transferini sağlamak ve zamanında teslimi de dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Bu yazımızda sizlere ofis taşıma işlemlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Planlı ve Programlı Zamanında Ofis Taşıma

Yeni bir ofise taşınmadan önce tüm süreci anlaştığınız ofis taşıma firması ile planlamalısınız. Eşyaların hangi tarihte saat kaçta teslim alınacağı ve saat kaçta yeni ofisinize teslim edileceği konusunda kesin anlaşmalar yapılmalıdır. Bu noktada ofis taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firmanın profesyonel ve tecrübeli olması taşıma sürecine etkisi oldukça büyüktür. Bunun için ilk yapılması gereken işlem detaylı bir araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sırasında bulduğunuz ofis taşıma firmalarının daha öncesi işlerini ve referanslarını incelemek detaylı fikirler verebilir. Böylece firmanın ekiplerinin tecrübe düzeyini ya da hangi düzeyde taşıma işlemlerini gerçekleştirdiğini öğrenebilirsiniz.

ofis-tasima-sirasinda-dikkatli-tasima

Araştırma aşamasından sonra dikkat edilmesi gereken konuların başında planlama gelmektedir. Planlama yapmanın en büyük faydası ofis taşıma işlemlerinin firmanızın işlerini aksatmayacak şekilde düzenlenmesidir. Devam eden bir çalışma sürecinde iseniz kaybedilecek 1 saat bile büyük maliyetlere neden olabilmektedir. Bundan dolayı doğru plan ve program ile zamanında ofis taşıma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Sorunsuz Ofis Taşıma Hizmetleri Nasıl Bulunur ?

Ofisinizi yeni bir yere taşımadan önce internet üzerinde ofis taşıma hizmeti sunan firmaları detaylı bir şekilde araştırmanız oldukça faydalıdır. Bu araştırma işlemleri sırasında ofis taşıma fiyatlarını ve verilen hizmetin detaylarını almanız oldukça önemlidir. Ofisinizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için profesyonel ve tecrübeli ekipler ile hizmet veren ofsi taşıma şirketlerinden yana tercihinizi yapmalısınız. Aynı zamanda nakliyat platformlarını araştırmanız da oldukça faydalı olacaktır. Bu plarformlar üzerinden en iyi taşıma hizmetini en uygun fiyatlar ile bulma şansına sahip olabilirsiniz.

ofistasimahizmetlerivefiyatlari

Ofis Taşıma İşlemlerinde Sabit Taşıma Fiyatları

Nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorunların başında fiyatların işlemlerin sonunda değişmesi vardır. Böyle bir sorunun ana nedeni ofis taşıma firmalarının müşteriden doğru bir şekilde eşya sayısı ya da taşıma mesafesi bilgisi almamasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda bu bilgi eksikliğinden dolayı doğru bir planlama yapılamaz. Bu noktada sizinle etkili bir iletişim kuran ya da web site üzerinden gerekli tüm bilgileri edinebilen fiyat modülüne sahip bir ofis taşıma firması ile anlaşmanız gereklidir. Böyle bir firma ile hem doğru bir planlama yapabilirsiniz hem de işlemler sonunda sabit taşıma fiyatları ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yerleşme Rehberi

Octovan olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için nakliye fiyatları hesaplama modülünü geliştirdik. Bu hesaplama modülü üzerinden tüm ofis taşıma sürecini yönetebilir ve planlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemize girmek ya da mobil uygulamamızı indirerek fiyat hesaplama modülümüzü kullanmaktadır. Bu modül içerisinde ofis taşıma işlemleri için tarihi, saati, eşya sayısını ve mesafeyi girdikten sonra karşınıza sabit ofis taşıma fiyatları çıkacaktır. Eğer isterseniz anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da nakit olarak işlemler öncesinde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

ofis-tasima-oncesinde-esya-paketleme-ve-kolileme-islemleriofis-tasima-oncesinde-planlama-ve-hazirlik-asamasi

Ofis Taşıma İşlemi Sonrasında Neler Yapılmalıdır ?

Ofisinizi yeni bir yere taşıdıktan sonra gerekli olan tüm mevkilere bu adres değişikliğini bildirmekte fayda vardır. Böylece müşterileriniz ya da başka firmalar ile iletişime geçerken herhangi bir sıkıntı yaşama şansınızı azaltabilirsiniz. Bu bildirme işlemini yapmadığınız zaman sizlere kargo ya da ürün gönderimi yapıldığında eski adresinize iletilebilir. Aynı zamanda ofis çalışanlarınıza yeni ofise yerleşirken vakit tanımanızda faydalı olacaktır. Yeni bir çalışma alanına alışmak biraz zaman alabilmektedir. Son olarak ofis taşıma işlemlerinden sonra yapmanız gereken işlem ise yepyeni ofisinizin tadını çıkarmaktır.

ofis-tasima-sonrasinda-ofisin-keyfini-cikarin

Ofis Taşıma Hakkında Dilediğiniz Tüm Soruları İletebilirsiniz

Octovan nakliyat platformu olarak aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmaya çalışıyoruz. Ofis taşıma hizmeti satın almadan önce istediğiniz tüm soruları Octovan’a Sor bölümünden bize iletebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ofis taşıma hakkında tüm detayları sizinle paylaşacaktır. İster fiyatlar hakkında iserseniz de ek hizmetler konusunda rahatlıkla sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Böylece ofisinizi taşımadan önce tüm sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

octovanasorbanner

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz :

Ofis Taşıma Fiyatları Nelere Göre Belirlenir ?

Bu yazımızda sizlere ofis taşıma işlemleri sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve nasıl ofis taşıma işlemlerini planlamanız gerektiğini anlatmaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Octovan Taşınmatik ile tüm ev ve ofis taşıma masraflarınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Ardından ING Bank tarafından taşıma işlemleriniz için sunulan taşınma kredisini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Ofis tasimalarinda ofisin bulundugu yere gore fiyatlar normal bir ev tasimasina gore kat kat fazla cikarken, octovan ile fiyatlar cok seffaf ve karsilastirma yaparken piyasa fiyatlarina gore uygun. Ofis tasimasi sirasinda tum esyalarimiz ozenle paketlenip yeni ofisimize kuruldu. Tesekkur ederiz

  2. Daha önce 2 kere ev taşıma gerçekleştirdim. Çok memnun kaldım. Sonrasında ofis taşımayı keşfettim, yeni ofise geçerken yine Octovan dan destek aldım ve taşıma sırasındaki iş süreçlerimin kesintisiz devam etmesini ve organize taşımacılığın faydasını çok net gördüm. Teşekkürler

  3. Adres değişikliği konusu gerçekten dikkat edilmesi gereken bir şey daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamak için herkes dikkat etmeli!

Comments are closed.