Nilüfer Evden Eve Nakliyat

0
628

Nilüfer evden eve nakliyat hizmetleri Bursa nakliyat işlemleri denildiğinde akla gelen ilk merkezlerden bir tanesidir. Bursa’nın en popüler yerleşim bölgelerinden biri olan Nilüfer ev taşıma hizmetinin en çok tercih edildiği noktalar arasında yer almaktadır.Türkiye’nin nüfusu en hızlı artan bölgelerinden biri olan Nilüfer nakliyat firmaları açısından da oldukça zengin bir merkezdir. Bursa’nın Nilüfer İlçesi Osmangazi, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Mudanya ve Ulubat Gölü ile komşudur. Şehir merkezinde 10 km uzaklıkta olan Nilüfer hızlı sanayileşme ile kalkınma yaşamıştır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ne ev sahipliği yapan Nilüfer İlçesi’nde Oyak Renault, Bosch, Sifaş, Bisaş, Filament, Besaş ve Coşkunöz gibi önemli firmalar yer almaktadır. Yazımızda, Nilüfer evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Nilüfer nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Nilüfer Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bursa’nın öğrenci şehri olarak öne çıkan Nilüfer İlçesi, Uludağ Üniversitesi’nin merkez kampüsüne ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede birçok öğrenci, öğretim görevlisi ve eğitim sektörü çalışanı bulunması nedeni ile Nilüfer nakliyat firmaları için çok önemli ve büyük bir pazardır. Nilüfer parça eşya taşıma ve Nilüfer ev taşıma hizmetleri bölgedeki sirkülasyonun çok fazla olması nedeni ile yoğun talep görmektedir. İlçede nakliyat hizmetlerine ilginin yüksek olması nedeni ile birçok nakliyat firmasının ofisi bölgede bulunmaktadır.

Nilüfer evden eve nakliyat pazarının oldukça büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da yer almaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifi sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş aldıklarında, belirli bir komisyon karşılığında bu işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için doğru Nilüfer nakliye firmasını seçmek büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliye firması seçimi yapabilmek için de tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Nilüfer Nakliyat Firmaları

Octovan’dan hizmet alabilmek için fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifleri sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almış olurlar.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları sundukları her hizmet için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Firmaların puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Bu sayede, hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek kendilerine en uygun firmayı hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetler konusunda birlikte karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Bina Kimlik Sistemi Hayata Geçiyor! Başlıklı yazımızı okuyarak bina kimlik sistemi hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…