Şile Evden Eve Nakliyat

0
403

Şile evden eve nakliyat sektörüne öncülük eden İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesidir. İstanbul’un Karadeniz kıyısına bakan yüzünü temsil eden Şile ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Şehir merkezine uzak olmasına karşılık muhteşem doğası ve sosyal aktivite olanakları ile öne çıkan Şile nakliyat firmaları açısından da oldukça zengin bir bölgedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Kandıra, Derince, Körfez, Pendik, Gebze, Çekmeköy ve Beykoz ile komşu olan Şile ağırlıklı olarak turistik bir merkez olmasına rağmen birçok ailenin dört mevsim yaşamayı tercih ettiği yerlerdendir. Yazımızda, Şile evden eve nakliyat konusu hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Şile nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Doğal güzellikleri ve eşsiz konumu nedeni ile her yıl artan bir şekilde göç alan Şile, İstanbul’un nüfusu en hızlı artan ilçelerinden bir tanesidir. Özellikle yaz dönemini çok yoğun ve kalabalık geçiren ilçede nakliyat hizmeti en çok aranan hizmetlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Nüfusun hızlı bir şekilde artması ile birlikte nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri haline gelen Şile nakliyat firmaları açısından da zenginleşmiştir. Bölgede birçok nakliyat firmasının ofisini bulabilmek mümkündür.

Nakliyat hizmetlerine olan talebin her geçen gün artması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için doğru Şile evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktadır.

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile detaylı bir şekilde paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlarlar. Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun yanıtı da oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmet için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmasının kullanıcı yorum ve puanlarını inceleyerek en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı puanı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma gününe ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından ise Şile evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın