Halkalı Evden Eve Nakliyat

0
650

İstanbul Avrupa Yakası’nın en hareketli merkezlerinden biri olarak öne çıkan Halkalı evden eve nakliyat sektörünün en büyük pazarları arasında yer almaktadır. Son yıllarda üst üste yapılan büyük konut projeleri ile dikkat çeken Halkalı ev taşıma işlemlerinin en çok talep edildiği yerlerden bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Ulaşım olanaklarının gelişmesi ve sosyal yaşam alanlarının artması ile birlikte birçok ailenin yaşam alanı olarak tercih ettiği Halkalı her geçen yıl daha fazla göç almaktadır. Yazımızda, Halkalı evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Halkalı nakliyat hizmetleri konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Halkalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’un son yıllardaki en popüler merkezlerinden biri olan Halkalı, merkez, İstasyon ve Atakent mahalleleri olarak üçe ayrılmaktadır. Merkezde çarpık bir yapılaşma söz konusu olmasına rağmen özellikle Atakent Mahallesi, TOKİ’nin gerçekleştirdiği büyük çaplı konut projeleri ile öne çıkmaktadır. Bölgede site sayısının hızlı bir şekilde artış göstermesi ile birlikte nakliyat hizmetleri ihtiyacı da önemli ölçüde artmıştır.

Siteler bölgesindeki evlerin hemen hemen tamamının eşya taşımaya uygun asansöre sahip olması ve taşıma işlemlerinin gerçekleşeceği binanın önüne park etme sorunu yaşanmaması nakliyat firmalarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu kolaylıklar da nakliyat firmalarının sunduğu fiyat tekliflerine doğrudan yansımaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerine çok fazla talep olması nedeni ile Halkalı’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması iş alabilmek için çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş alabilmek için piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için doğru Halkalı evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için de yapmanız gereken tek şey internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Halkalı Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar.

Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu nedenle nakliyat firmaları iş alabilmek için en iyi fiyat teklifini sunmaya çalışmaktadır. Hizmet alan kişiler de bu özel iş modeli sayesinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça basit ve nettir. Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları verdikleri her hizmet için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Bu neden ile hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı puanı ve olumsuz yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi nakliyat firması yetkilileri ile iletişime geçerek alınacak ek hizmetler ve taşınma günü gibi konulara karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası ile Tanışın!

Hizmet almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın