Güneşli Evden Eve Nakliyat

0
551

Güneşli evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul’da en çok aranan hizmetler arasında yer almaktadır. İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı semtlerinden Güneşli ev taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden biri olarak öne çıkan Güneşli, kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Ulaşım kolaylıkları, yeni konut projeleri ve sosyal yaşam alanları nedeni ile her yıl çok sayıda göç alan Güneşli son yıllarda nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden bir tanesi haline gelmiştir. Yazımızda, Güneşli evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Güneşli nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Güneşli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’un son yıllardaki en gözde semtlerinden biri olan Güneşli, Bağcılar ilçesinin en batı ucunda yer almaktadır ve Bahçelievler İlçesi ile komşudur. Genellikle Selanik ve Bulgaristan göçmenlerinin yaşadığı bölge kentsel dönüşüm süreci ile birlikte hızlı bir şekilde gelişmeye başlamıştır.

Bölgede çok sayıda toplu konut projelerinin inşa edilmesi ile birlikte birçok kişi Güneşli’de yaşamayı terich etmeye başlamıştır. Güneşli’de genellikle orta gelirli aileler yaşamaktadır. Özellikle şehir dışından gelerek İstanbul’a yerleşmek isteyen orta gelirli aileler Güneşli’de yaşamayı tercih etmektedir.

Bölgenin hızlı bir şekilde göç almaya başlaması ile birlikte Güneşli’deki nakliyat hizmeti talepleri de hızlı bir şekilde artımıştır. Güneşli nakliyat firmaları sayısı da artan taleple orantılı olarak hızlı bir şekilde yükselmiştir. Ancak pazarın çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Güneşli evden eve nakliyat firması seçimi yapabilemek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Güneşli Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan firmaların kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolayca seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Güneşli evden eve nakliyat hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Kemer Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…