Kemer Evden Eve Nakliyat

0
606

Kemer evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda Antalya’nın en fazla aranan hizmetlerinden bir tanesidir. Antalya’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Kemer, turizm cenneti olarak bilinmektedir. Özellikle yabancı turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği Kemer, turizm dışında 4 mevsim yaşamaya uygun iklimi nedeni ile yaşam alanı olarak tercih edilmektedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Pandemi sürecinde insanların büyük şehirlerden uzaklaşarak sahil kenarlarında yaşamayı tercih etmesi ile birlikte nüfusu daha artan Kemer evden eve nakliyat hizmetinin önemli merkezlerinden biri haline geldi. Yazımızda, Kemer evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Kemer nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Kemer Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kemer evden eve nakliyat hizmetleri nakliyat sektörüne yön veren hizmetler arasında yer almaktadır. Kiriş, Tekirova, Çamyuva, Beycik, Arslanbucak, Kuzdere,  Göynük, Beldibi ve Çıralı gibi merkezler ile birlikte Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Kemer, pandemi ile birlikte insanların kalıcı olarak sahil kasabalarında yaşamayı daha fazla tercih etmesi ile birlikte Kemer’in nüfusu da hızlı bir şekilde artmaya başladı.

Bölgede nüfusun hızlı bir şekilde artması ile birlikte nakliyat hizmetlerine olan talep de çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Antalya şehirler arası nakliyat hizmetleri COVID-19 sürecinde en popüler nakliyat hizmetlerinden biri haline gelmiştir.

Bölgede nakliyat hizmetlerine olan taleplerin çok kısa bir süre içinde yükselmesi ile birlikte Kemer nakliyat firması sayısı da hızlı bir bir şekilde artmıştır. Kemer’in nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması ile birlikte bölgede dolandırıcı nakliyat firmaları da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Kemer evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Kemer Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıklayarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifleri sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile çalışan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır.

Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir.

Octovan’da kullanıcı yorumları ve puanları düşük olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu nakliyat firmaları belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetler ve taşınma günü gibi konulara karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Kemer evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Polatlı Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…