Fethiye Evden Eve Nakliyat

0
510

Fethiye evden eve nakliyat hizmetleri COVID-19 pandemi süreci ile birlikte en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden biri haline gelmiştir. Muğla’nın en büyük ilçelerinden biri olan Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer almaktadır. Pandemi ile birlikte büyük şehirlerde yaşayan insanların sahil kasabalarına yerleşmeyi tercih etmesi Fethiye’nin nüfusunun hızlı bir şekilde artmasına neden olmuştur.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Antalya, Denizli ve Burdur ile komşu olan Fethiye ev taşıma, şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Yazımızda, Fethiye evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Fethiye nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Fethiye Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Akdeniz’in incilerinden Fethiye özellikle yaz döneminde çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ancak bu durum son iki yıldır farklı bir boyuta ulaşmıştır. COVID-19 salgını nedeni ile İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşan kişiler kalıcı olarak sahil şehirlerine taşınmayı tercih etti.

Muğla’nın en gözde merkezlerinden Fethiye de dört mevsim yaşanabilen muhteşem iklimi, doğası ve sunduğu birçok olanak ile en çok tercih edilen noktalardan bir tanesi oldu. Son iki yıl içerisinde çok yoğun bir şekilde göç alan Fethiye, sadece yaz aylarında değil kış aylarında da çok kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapmaya başladı.

Nüfusun artmasına paralel olarak bölgede nakliyat hizmetlerine olan ilgi de hızlı bir şekilde arttı ve Fethiye nakliyat firmalarının sayısı çok kısa bir süre içerisinde iki katına ulaştı. Bölgede çok büyük bir nakliyat pazarının oluşması ile birlikte Fethiye’de çok dayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başladı.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri hızlı ve kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Fethiye evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Fethiye Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı çok nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları hizmet verdikleri kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kedilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolayca seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Fethiye evden eve nakliyat işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Güneşli Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…