Derince Evden Eve Nakliyat

0
493

Derince evden eve nakliyat sektörüne yön veren ilçelerden biri olarak öne çıkmaktadır. Kocaeli’nin sahil kenarı ilçelerinden biri olan Derince, her yıl artarak göç aldığı için Türkiye’nin en hızlı büyüyen merkezlerinden bir tanesidir. Bölge çok derin olduğu için merkezin adı Derince Liman olarak anılmaya başlanmıştır. Körfez kıyısında sanayinin de hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte çok daha popüler bir hale gelen Derince ev taşıma hizmetlerinin de en çok talep edildiği noktalardan biri olmuştur.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Türkiye’nin lokomotifi İstanbul’a 90 km uzaklıkta olan Derince sessiz ve sakin bir sahil kasabası olmasının yanı sıra konumu ve ekonomik kaynakları ile bir cazibe merkezine dönüşmüştür. Yazımızda, Derince evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Derince nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Derince Evden Eve Nakliyat

Yaklaşık 150 bin kişilik nüfusa sahip olan Derince nakliye sektörünün önemli iş merkezleri arasında yer almaktadır. Sanayi bölgesine yakınlığı, sahil kasabası olmasının verdiği ayrıcalıklar ve İstanbul’a yakınlığı nedeni ile dikkat çeken Kocaeli’nin bu özel ilçesi nakliyat hizmetlerinin en çok talep edildiği ileçelerdendir. Özellikle Körfez’deki sanayinin çok gelişmiş olması ve iş fırsatları nedeni ile nüfusu sürekli artan Derince parça eşya taşıma hizmetlerinden ev taşıma hizmetlerine kadar nakliyat sektörü için büyük bir pazardır. Bu nedenle birçok nakliyat firmasının Derince’de ofisi bulunmaktadır. Ancak pazarın büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da hizmet vermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Derince evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firmasını seçebilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Derince Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurabilir ve istediğiniz nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemez. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından seçim nasıl yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumları ve puanlar herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı yorumları ve puanı olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerinin de tamamlanmasının ardından evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Hangi İlçelerde Konut Satışı Arttı? konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…