Çubuk Evden Eve Nakliyat

0
520

Çubuk evden eve nakliyat hizmeti Ankara’da son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara merkeze 35 km uzaklıkta olan ve başkentin en önemli ilçelerinden biri olarak görülen Çubuk ev taşıma, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerinde Ankara’nın öncü ilçeleri arasında yer almaktadır. Başkent Ankara’nın havaalanı Esenboğa Havalimanı’na da ev sahipliği yapan Çubuk’un en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Son yıllarda sanayinin de gelişmeye başlaması ile birlikte daha fazla göç almaya başlayan Çubuk evden eve nakliyat alanında da atılım yapmıştır. Yazımızda, Çubuk evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Çubuk nakliyat hizmetlerini birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Çubuk Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara’da nakliyat hizmetlerine yön veren ilçelerden biri haline gelen Çubuk, Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesidir. Tarım ve hayvancılığın yaygın olduğu Çubuk’ta son yıllarda sanayinin de gelişmeye başlaması ile birlikte iş imkanları iki katına çıktı.

Sağladığı istihdam nedeni ile çok daha fazla sayıda göç almaya başlayan Çubuk’ta nüfus artarken art arda toplu konut projeleri inşa edilmeye başlandı. Bu hızlı gelişim de bölgeyi Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden biri yaptı.

Çubuk nüfusunun yükselmesi ile birlikte de nakliyat hizmetlerine olan talepler artış gösterdi. Çubuk nakliyat firması sayısı son yıllarda çok hızlı bir şekilde arttı. Bölgenin önemli bir nakliyat merkezine dönüşmesi ile birlikte Çubuk’ta çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başladı.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanmaktadır.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Çubuk evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çubuk Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıklayarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan bünyesinde çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da kullanıcı yorumları ve puanları düşük olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Çubuk evden eve nakliyat hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Side Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…