Kepez Evden Eve Nakliyat

0
332

Kepez evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda Antalya nakliyat hizmetlerine yön veren hizmetler arasında yer almaktadır. Antalya’nın merkezine 5 km uzaklıkta yer alan Kepez, Çakırlar yolundan başlayarak Kuzey il sınırına kadar uzanmaktadır. Antalya’nın en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Kepez parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde listenin en üst sıralarında kendine yer edinmiştir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Pandemi sürecinde sahil şehir ve kasabalarına göçün artması ile birlikte nüfusu çok daha hızlı bir şekilde artan Kepez evden eve nakliyat sektörüne öncülük etmektedir. Yazımızda, Kepez evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Kepez nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Kepez Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Antalya’nın en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olarak öne çıkan Kepez ev taşıma hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Hayvanat bahçesi ile piknik ve mesire alanlarına ev sahipliği yapan Kepez, son dönemde yapılan toplu konut projeleri ile birlikte daha fazla göç almaya başlamıştır. Bölgedeki iş imkanları, doğal güzellikler ve benzersiz Akdeniz iklimi ile fark yaratan Kepez birçok aile için en ideal yaşam alanlarından biri haline geldi.

Çok hızlı bir nüfus artışı ile birlikte Kepez’de nakliyat hizmetleri talepleri de hızlı bir şekilde arttı. Bu nedenle de kısa bir süre içerisinde Kepez nakliyat firmaları sayısı da iki katına çıktı. Kepez’in önemli bir nakliyat merkezi olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri problemlerin  yaşanmaması için doğru Kepez evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Kepez Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifi sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolayca seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Kepez evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Çubuk Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…