Çengelköy Evden Eve Nakliyat

0
305

Çengelköy evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir. İstanbul Anadolu Yakası’nda Üsküdar’a bağlı bir semt olan Çengelköy ev taşıma, parça eşya taşıma, ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde en fazla talebin alındığı merkezlerdendir. Vani Köy ile Beylerbeyi arasında yer alan Çengelköy tam anlamı ile bir Boğaziçi kasabasıdır. Geçmiş yıllarda yüksek gelirli ailelerin yaşadığı pahalı semtlerden biri olan Çengelköy günümüzde ağırlıklı olarak orta gelirli ailelerin yaşadığı bir merkezdir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Boğaziçi’nin en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Çengelköy küçük bir kasaba görünümünde olsa da her yıl çok sayıda göç almaktadır. Yazımızda, Çengelköy evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Çengelköy nakliyat konusunu birlikte inceleyebiliriz.

Çengelköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Anadolu Yakası’nda Üsküdar’ın en sevimli semtlerinden biri olan Çengelköy kusursuz boğaz manzarası, merkezi konumu, sağlık ve eğitim olanakları ile tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. Bölgede genellikle eski ve tarihi yapılar bulunsa da Çengelköy sunduğu benzersiz fırsatlar nedeni ile her yıl çok sayıda göç almaktadır. Bölgenin düzenli olarak göç alması nedeni ile de nakliyat hizmetlerine olan talep oldukça fazladır.

Küçük ve dar sokaklarına rağmen nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri olan Çengelköy’de çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Çengelköy’ün nakliyat sektörünün baş aktörlerinden biri olması nedeni ile semtte çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Çengelköy evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çengelköy Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun yanıtı da oldukça açık ve basittir. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirler. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetlere ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Çengelköy evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Gölcük Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…