Gölcük Evden Eve Nakliyat

0
408

Gölcük evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda popülerliği en çok artan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Kocaeli’nin en önemli içelerinden biri olan Gölcük eşya taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama gibi hizmetlerde önde gelen merkezlerden bir tanesidir. 1999’daki Gölcük merkezli depremin ardından hızlı bir şekilde yaralarını sararak gelişmeye devam eden Gölcük, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

İzmit Körfezi’nin güney kıyılarında yer alan Gölcük sosyal yaşam alanları, sağlık ve eğitim olanakları ile tam anlamıyla bir cazibe merkezidir. Yazımızda, Gölcük evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Gölcük nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Gölcük Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Gölcük evden eve nakliyat hizmeti bölgenin hızlı bir şekilde göç almaya başlaması ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmiştir. Gölcük’ün Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinden biri olması da bölgenin cazibesini artırmaktadır. 1999 depreminin ardından sanayinin çok hızlı bir şekilde ayağa kalkması ile birlikte çok sayıda iş imkanı oluştu ve şehir dışından birçok kişi şehirler arası nakliyat hizmeti alarak Gölcük’e göç etmeye başladı.

Nüfusun hızlı bir şekilde artmaya başlamasının ardından da büyük toplu konut projeleri art arda inşa edilmeye başladı. Böylece Gölcük hız kesmeden her yıl artarak göç almaya devam etti. Nufusun artması ile de bölgedeki nakliyat firması sayısı önemli ölçüde arttı.

Gölcük nakliyat pazarının çok hızlı büyümesi birçok dolandırıcı nakliyat firmasının bölgede faaliyet göstermesine neden olmuştur. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firmaları ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Gölcük evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Gölcük Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz hizmeti görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça nettir. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetinde karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Gölcük evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…