Şirinevler Evden Eve Nakliyat

0
341

Şirinevler evden eve nakliyat hizmetine son yıllarda yön veren merkezlerden bir tanesidir. İstanbul’un Bahçelievler İlçesi’ne bağlı semtlerden biri olan Şirinevler merkezi konumu ve sunduğu benzersiz olanaklar nedeni ile birçok kişi için bir cazibe merkezidir. Anadolu’dan İstanbul’a göç eden orta gelirli ailelerin büyük bir bölümü Şirinevler bölgesinde yaşamayı tercih etmektedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Bu yüzden de Şirinevler şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma gibi hizmetlerde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Türkiye’nin en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Şirinevler nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından bir tanesidir. Yazımızda, Şirinevler evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Şirinevler nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Şirinevler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şirinevler yaşanan mübadele sonrasında Selanik göçmenlerinin yoğun olarak yaşadığı bir bölgeydi. 1950’li yılların sonlarına doğru bir iki tatlı bahçeli evler inşa edilmeye başlandı. 1980’li yıllarda ise bölge Erzurum ve Bayburt’tan çok yoğun bir şekilde göç almaya başladı. Günümüzde İstanbul’un tam kalbinde yer alan Şirinevler çok yoğun bir şekilde göç alamaya devam etmektedir.

Özellikle metrobus gibi toplu ulaşım sistemlerine çok yakın bir konumda olan Şirinevler ev taşıma hizmetinin en fazla talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. Bu neden ile nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelen Şirinevler’de çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Ancak pazarın çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzersi problemlerin yaşanmaması için doğru Şirinevler evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Şirinevler Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunamaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl tercih yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetlere ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Şirinevler evden eve nakliyat hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Çengelköy Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…