Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

0
451

İstanbul Avrupa Yakası’nın son yıllarda en fazla göç alan merkezlerinden biri olarak öne çıkan Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerinin de en çok talep edildiği noktalar arasında yer almaktadır. Uygun konut fiyatları ve benzersiz doğası ile birçok ailenin yaşam alanı olarak tercih ettiği Büyükçekmece nakliyat sektörüne yön veren en büyük ilçelerden bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Yazımızda, Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Büyükçekmece evden eve nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da son yıllarda değeri en fazla yükselen ilçelerden biri olan Büyükçekmece evden eve nakliyat sektörünün de en önemli merkezlerindendir. Özellikle şehir merkezinin stresli yaşamından uzak kalmak isteyenlerin yoğun bir şekilde tercih ettiği Büyükçekmece müstakil lüks konutları ve deniz kıyısındaki gösterişli evleri ile dikkat çekmektedir.

Bölgeye ulaşım olanaklarının da artması ile birlikte çok daha fazla şekilde göç almaya başlayan Büyükçekmece nakliyat firmaları için en büyük ve değerli pazarlardan bir tanesi haline gelmiştir. Bu neden ile birçok nakliyat firması ofislerini bu bölgeye taşımaya karar vermiştir.

Nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile Büyükçekmece’de çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firması yetkilileri ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunları yaşamamak için doğru Büyükçekmece evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Büyükçekmece Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak nakliyat firmalarına aktarabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır. Octovan’da nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da cevabı oldukça açık ve basittir. Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları verdikleri her hizmet için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Firmaların aldıkları bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Bu sayede de nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan firmaların kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı yorumları ve puanı olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Octovan Dünyası ile Tanışın!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın