Alsancak Evden Eve Nakliyat

0
607

İzmir’in en popüler semtlerinden Alsancak evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği merkezlerden bir tanesidir. İzmir’in Konak İlçesi’ne bağlı olan Alsancak birçok önemli merkeze de ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle genç nüfusun yoğun olarak yaşadığı Alsancak hareketli yapısı ile dikkat çekmektedir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Eğlence hayatına yakın olmak isteyenlerin tercih ettiği Alsancak yoğun öğrenci nüfusu nedeni ile ev taşıma hizmetlerine olan ilgi çok yüksektir. Nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden biri olan Alsancak konumu itibari ile evden eve nakliyat hizmeti için avantajlıdır. Yazımızda, Alsancak evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Alsancak nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Alsancak Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmir denince akla gelen ilk yerlerden biri olan Alsancak birçok önemli özelliği ile öne çıkmaktadır. Otobüs ve vapur ile ulaşım imkanı bulunan Alsancak’ın en popüler caddelerinden biri Kıbrıs Şehitleri Caddesi’dir. Trafiğe kapalı olması nedeni ile hareketli bir cadde olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde birçok kafe ve bar bulunmaktadır. Alsancak, ayrıca İzmir’in en büyük meydanlarından biri olarak kabul edilen Gündoğdu Meydanı’na da ev sahipliği yapmaktadır. Yıl içerisinde pek çok önemli organizasyona ev sahipliği yapan Gündoğdu Meydanı güneşin doğuşunu izlemek için en güzel noktalardan bir tanesidir. Birçok öğrencinin bu bölgede oturması nedeni ile evden eve nakliyat hizmetine olan talep çok fazladır.

Nakliyat hizmetlerinin en önemli merkezlerinden biri olan Alsancak’ta birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Talebin çok olması nedeni ile nakliyat firmaları iş alabilmek için kendi aralarında büyük bir rekabet yaşamaktadır. Tüm bunlara ek olarak, bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş aldıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için doğru Alsancak evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Sadece alanında deneyimli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan hizmet alan kişilere nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Eşya hasar güvencesi sunan Octovan’da eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesi halinde nakliyat firması aynı gün oluşan hasarı karşılamaktadır. Müşteri destek hizmeti ile taşınma öncesi ve sonrasında da her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan ek olarak sabit fiyat garantisi de sunmaktadır. Ek hizmet talebi yapılmadığı sürece aldığınız fiyat taşınma günü kesinlikle değişmemektedir.

Alsancak Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra hizmet alabilmek için karşınıza çıkan fiyat al tuşuna tıklamanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını inceleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu sayede nakliyat firmaları iş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunmaya çalışmaktadır. Hizmet alan kişiler de en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açıktır. Octovan’da nakliyat firmaları yaptıkları her eşya taşıma işlemi için hizmet alan kişilerden puan ve kullanıcı yorumu almaktadır. Bu yorumlar herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler kendilerine fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek en uygun firmayı kolay ve pratik bir şekilde seçebilirler. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamaz. Bu firmalar zaman içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve varsa alına ek hizmetlere karar verir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından taşınma işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.