Yenibosna Evden Eve Nakliyat

0
426

Nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden İstanbul Yenibosna evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği noktalardan biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’un en çok göç alan bölgelerinden biri olan Yenibosna ev taşıma denince akla gelen semtlerden biridir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

İstanbul’un nakliyat sektörünün lokomotiflerinden biri olmasında başrol oynayan semtlerden Yenibosna her yıl çok fazla sayıda göç almaya devam ediyor. Yazımızda, Yenibosna evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Yenibosna nakliyat hizmetleri konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Hizmeti

90’lı yılların sonundan itibaren çok yoğun bir şekilde göç almaya başlayan Yenibosna çok hızlı ve plansız bir şekilde büyüyen semtlerden bir tanesidir. Bahçelievler İlçesi’ne bağlı olan Yenibosna semtinin batı bölümü sanayi, doğu kısmı ise yerleşim merkezi olarak öne çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda yapılan büyük konut projeleri ile dikkat çeken Yenibosna evden eve nakliyat hizmetlerinin de en çok talep edildiği merkezlerden biridir.

Tekstil sektörünün öncü markalarının outlet mağazalarına ev sahipliği yapan Yenibosna, Altınyıldız Blokları ve İhlas Evleri gibi büyük siteleri ile de tanınmaktadır. İstanbul’un batı yakasında toplu ulaşımın kesişme noktası olan Yenibosna 4 adet ana caddeye ev sahipliği yapmaktadır. Bu caddeler Yıldırım Beyazıd, Fatih, Dereyolu Mithatpaşa ve Sanayi caddeleridir.

Son dönemde ekonomik anlamda da büyük gelişim kaydeden Yenibosna’da birçok önemli alışveriş merkezi ve yapı market bulunmaktadır. Merkezi konumu nedeni ile birçok orta gelirli ailenin yaşam alanı olarak tercih ettiği Yenibosna nakliyat firmaları için de bir merkez haline dönüşmüştür. Büyük konut projeleri ve yoğun göç nedeni ile evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği semtlerden biri olan Yenibosna’da birçok dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmektedir.

dolandırıcı nakliyat firmaları, hizmet almak isteyen kişileri piyasanın çok altında fiyat teklifi sunarak kolayca ikna edebilmektedir. İş almayı başaran nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firmaları ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri problemleri yaşamamak için doğru Yenibosna evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Hizmet alan kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme fırsatı sunan Octovan sadece alanında tecrübeli profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. Eşya güvencesi sunan Octovan’da eşyaların taşınma esnasında zarar görmesi halinde nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde ödemektedir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra nakliyat hizmeti alabilmek için fiyat al tuşuna basarak karşınıza çıkacak kısa formu doldurmak yeterlidir. Kısa formu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep edilen hizmeti inceleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlarlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu özel iş modeli sayesinde nakliyat firmaları iş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunmaya çalışmaktadır. Bu sayede de hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Aslında bu sorunun yanıtı da oldukça basittir. Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları yaptıkları her eşya taşıma işlemi için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanlarını inceledikten sonra en doğru nakliyat firması seçimini rahat ve pratik bir şekilde yapabilmektedir.

Octovan’da düşük puanı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Olumsuz puan ve kullanıcı yorumları olan firmalar zaman içinde otomatik olarak sistemden silinmektedir. Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemler de tamamlandıktan sonra hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.