Ortaköy Evden Eve Nakliyat

0
588

Ortaköy evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda popülerliği en fazla artan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş İlçesi’ne bağlı Ortaköy, Mecidiye ve Ortaköy mahallelerinden oluşmaktadır. Sahile doğru uzanan bir vadi boyunca yamaçlarda kurulu bir semt olan Ortaköy, genellikle üst gelir seviyesine dahil ailelerin yaşadığı bir bölgedir. Ulus, Levazım, Balmumcu, Kuruçeşme ve Yıldız gibi lüks semtler ile komşu olan Kuruçeşme, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezleri arasında yer almaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Özellikle Ortaköy Camii ile özdeşleşen ve muhteşem Boğaz manzarası ile gönüllerde taht kuran Ortaköy, nakliyat hizmetlerinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Yazımızda, Ortaköy evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Ortaköy nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Ortaköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul’un en güzel Boğaz manzarasına sahip olan semtlerinden Ortaköy konumu ve sunduğu ulaşım kolaylıkları nedeni ile birçok ailenin yaşamak için tercih ettiği bir semttir. Sosyal alanları ve merkeze olan yakınlığı ile de dikkat çeken merkez, çok yokuşlu bir arazi üzerinde kurulu olsa da muhteşem manzarası nedeni ile bu bölgedeki evler çok fazla talep görmektedir. Öğrencisinden emeklisine kadar her kesimin birlikte yaşayabildiği Ortaköy, hareketli gece hayatı ile de öne çıkıyor. Özellikle de sahil bölümünde birçok kafe ve restorana ev sahipliği yapan merkez, birçok şeyi aynı yerde yapabilmeyi seven kişiler için en ideal noktalardan bir tanesidir.

Bölgede nakliyat hizmetlerine olan talep oldukça fazladır. Yokuş bir bölge ve sokakların eski ve dar olması nedeni ile nakliyat firmaları ev taşıma işlemlerini gerçekleştirirken zorlansa da pazar çok büyük olduğu için bölgede çok fazla nakliyat firması bulunmaktadır. Ortaköy nakliye işlemlerine talebin çok yüksek olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında bu işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Ortaköy evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktadır.

Ortaköy Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır. Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır?

Bu sorunun yanıtı çok net ve basittir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmeti için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Firmaların kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet alan kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları bulunan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi işlemlerinin de tamamlanmasının ardından hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar verirler. Bu işlemlerin de sona ermesi ile birlikte evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirlir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, İkinci El Konut Satışları Yükselişte konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…