Karaburun Evden Eve Nakliyat

0
476

Karaburun evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda popülerliği en fazla artış gösteren ilçelerden bir tanesidir. İzmir’in en küçük ilçelerinden biri olan Karaburun ev taşıma, eşya taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerinde listenin en üst sıralarında kendine yer bulmaktadır. Özellikle COVID-19 sürecinde büyük şehirlerde yaşayan kişilerin sahil kasabalarına yerleşmeyi tercih etmesi ile birlikte nüfusu hızlı bir şekilde artan Karaburun, İzmir merkeze 106 km uzaklıktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Doğası, iklimi ve benzersiz manzarası ile Türkiye’nin en güzel sahil kasabalarından biri olan Karaburun evden eve nakliyat hizmetlerine yön veren noktalardan biri haline gelmiştir. Yazımızda, Karaburun evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detayları bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Karaburun nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Karaburun Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Karaburun evden eve nakliyat hizmetlerine olan talepler çok hızlı bir şekilde artış göstermektedir. İzmir’in en az nüfuslu ilçesi olarak öne çıkan Karaburun, pandemi sürecinde kişilerin sahil kasabalarına yönelmesi ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmiştir. Son iki yıllık süreçte çok hızlı bir şekilde göç almaya başlayan Karaburun Urla ve Ege Denizi ile komşudur. Kaza, İskele, Bodrum ve Burgaz Arkası olarak 4 bölüme ayrılan Karaburun tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

Nüfusun hızlı bir şekilde artması ile birlikte nakliyat hizmetlerine olan taleplerde de yükselme yaşanmıştır. Bu nedenle Karaburun evden eve nakliyat firması sayısı da kısa süre içerisinde ikiye katlanmıştır. Bölgenin önemli bir nakliyat pazarı haline dönüşmesi ile birlikte Karaburun’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Karaburun nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Karaburun Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan bünyesinde çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır.

Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını kolay ve hızlı bir şekilde seçebilmektedir.

Octovan ile işbirliği yapan ve düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşıma günü ve alınacak ek hizmetler gibi konulara karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Karaburun evden eve nakliyat hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Lara Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…