Dikili Evden Eve Nakliyat

0
425

Dikili evden eve nakliyat hizmetleri İzmir’de en çok talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. İzmir’in en gözde sahil kasabalarından biri olan Dikili ev taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerinde listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Bergama, Ege Denizi ve Balıkesir ile komşu olan Dikili pandemi sürecinde birçok kişinin yaşamak için tercih ettiği merkezlerden bir tanesi haline geldi.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

İzmir merkeze 120 km uzaklıkta bulunan Dikili evden eve nakliyat sektörüne yön veren noktalardan bir tanesidir. Yazımızda, Dikili evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Dikili nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili evden eve nakliyat sektörüne İzmir’de yön veren merkezlerin başında gelmektedir. Özellikle COVID-19 sürecinde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların sahil kasabalarına taşınmak istemesi ile çok daha popüler hale gelen Dikili, son 2 yılda çok fazla sayıda göç aldı.

Bölgedeki nüfusun hızlı bir şekilde artmaya başlaması ile birlikte Dikili nakliyat hizmetleri talepleri de iki katına çıktı. Dikili nakliyat firmaları sayısı da çok hızlı bir şekilde artarken, Dikili sadece İzmir’in değil Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri haline gelmiştir.

Dikili’nin nakliyat sektörünün İzmir’deki en büyük pazarlarından biri haline gelmesi ile birlikte bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başladı. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Dikili evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Dikili Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da kullanıcı yorumları ve puanları düşük olan firmalar kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firmasının seçilmesinin ardından hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Dikili evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Karaburun Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…