Demetevler Evden Eve Nakliyat

0
696

Ankara’da nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden Demetevler evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Başkentin en fazla göç alan semtlerinden biri olarak da öne çıkan Demetevler ev taşıma işlemlerinin merkezidir. Ankara’nın hızlı bir şekilde gelişmesi ve yayılmaya başlaması ile birlikte daha modern bir yapıya bürünen Demetevler’de çok sayıda yüksek katlı bina bulunmaktadır. Bu binaların çoğu kaçak olarak inşa edilmiştir, ancak ilerleyen yıllarda çıkan aflar ile birlikte bu yapılar da yasal olarak tanınmıştır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Anadolu’dan sürekli olarak göç almaya devam eden başkentin sınırlarının genişlemesi ile birlikte şehir merkezine çok yakın bir konumda yer almaya başlayan Demetevler evden eve nakliyat firmalarının en gözde semtlerinden biri haline gelmiştir. Yazımızda, Demetevler nakliye hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Demetevler nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Demetevler Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’da bir gecekondu semtinden orta gelir düzeyine ait ailelerin yaşadığı bir merkeze dönüşen Demetevler başkentin Yenimahalle İlçesi’ne bağlıdır. Dar sokaklarda yüksek katlı binaların bulunduğu Demetevler ulaşım anlamında büyük bir avantaja sahiptir. Zaman içinde konumu nedeni ile şehir merkezine çok yaklaşan Demetevler’den toplu ulaşım ile Ankara’nın her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bölgeye metronun da gelmesi ile birlikte daha fazla göç almaya başlayan Demetevler nakliyat firmalarının da ofislerini taşıdığı yerler arasına girmiştir. Özellikle orta alt gelir sınıfına dahil ailelerin yaşamayı tercih ettiği bölgede sokakların çok dar olması eşya taşıma anlamında sorun yaratabilmektedir.

Taşıma araçlarının eşya taşıma işleminin yapılacağı binanın önünde park yeri bulamaması eşyaların çok daha uzun bir mesafeye taşınması anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda da ev taşıma ücretleri otomatik olarak yükselmektedir. Yüksek katlı binalar olmasına rağmen birçok binada eşya taşımaya uygun asansörlerin yer alması ise büyük bir avantajdır. Eşya taşıma ekipleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işlemleri tamamlayacağı için evden eve nakliyat fiyatı da daha düşük olmaktadır.

Semtin sürekli olarak göç alması nedeni ile birçok dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için büyük çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar iş aldıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için doğru Demetevler evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Demetevler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir. Bu kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu neden ile hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır. İş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunmaya çalışan nakliyat firmaları her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutmak zorundadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından seçim nasıl yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açıktır. Octovan bünyesinde çalışan tüm nakliyat firmaları yaptıkları her eşya taşıma işlemi için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Bu neden ile hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek en doğru nakliyat firmasını seçebilirler. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlike iş alamazlar. Bu firmalar zaman içinde sistemden otomatik olarak silinirler.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma gününe ve alınacak ek hizmetler ile detaylara karar verir. Bu işlemlerin de yapılmasının ardından hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.