Balgat Evden Eve Nakliyat

0
742

Ankara’nın en merkezi noktalarından Balgat evden eve nakliyat sektörünün en büyük pazarları arasında yer almaktadır. Birçok siyasi partinin genel merkezine sahipliği yapan Balgat ev taşıma hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Ankara’da Eskişehir Yolu üzerinde bulunan semt birçok önemli merkeze yakın konumu nedeni ile eşya taşıma işlemleri için oldukça avantajlıdır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Eskiden şehir merkezinin oldukça dışında kalan bir köy olan Balgat, Amerikalı sosyolog Daniel Learner’ın 1950’li yıllarda bu köyde yaptığı çalışmaların ardından ortaya çıkan modernleşme kuramında önemli bir yere sahiptir. Bu dönemden itibaren hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan ve şehrin tam merkezinde yer alan alan Balgat, başkent tarihinde de önemli kilometre taşlarından biridir. Yazımızda, Balgat evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız, Balgat nakliyat işlemleri konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Balgat Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Günümüzde Ankara’nın en merkezi ve popüler semtlerinden biri olan Balgat konum olarak nakliyat sektörü açısından çok avantajlıdır. Eskişehir Yolu üzerinde bulunması ve birçok merkeze yakın olması nedeni ile nakliyat firmalarının en rahat iş yapabildiği yerlerden biri olan Balgat ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Birçok bakanlığa çok yakın olmasının yanı sıra Hacettepe, ODTÜ ve Bilkent gibi büyük üniversitelere yakınlığı nedeni ile öğrenciler tarafından da çok tercih edilen Balgat evden eve nakliyat sektörünün atar damarı görevini üstlenmektedir.

Genellikle orta üst gelir seviyesine dahil olan aileler ile üniversite öğrencilerinin oturduğu semt ulaşım anlamında da çok avantajlıdır. Metro, otobüs ve minibüs gibi seçenekler ile her yere dakikalar içinde ulaşılabilen Balgat, şehirlerarası otobüs garı AŞTİ’nin yanı başında yer almaktadır. Birçok alışveriş merkezine de ev sahipliği yapan Balgat eşya taşıma sektörüne günümüzde yön veren semtlerdendir. Bölgedeki evlerin büyük bir bölümü eski yapılar olmasına rağmen sokak ve caddeleri geniş olan Balgat nakliyat firmaları için avantajlı bir noktadadır. Fakat bölgede nakliyat hizmetlerine yoğun talep olması nedeni ile birçok dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri ikna etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı firmalara devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanmaktadır. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için doğru Balgat evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Balgat Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra hizmet alabilmek için yapmanız gereken fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmaktır. Bu formu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını gören nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlarlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu neden ile nakliyat firmaları iş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunmaya çalışırlar.

Octovan iş modelinde hizmet alan kişiler daima en kaliteli hizmetleri en uygun fiyat garantisi alırlar. Hizmet alan kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da eşya sigortası güvencesi bulunur. Eşya taşıma esnasında herhangi bir hasar oluşması durumunda nakliyat firması aynı gün zararı karşılamaktadır. Sadece alanında tecrübeli profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, iş ortaklarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vererek hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun cevabı ise oldukça basittir. Octovan’da nakliyat firmaları yaptıkları her iş için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. Bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını karşılaştırarak kendilerine en uygun taşıma ekibini seçebilirler.

Octovan’da düşük puanlı ve kötü kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamaz. Bu nakliyat firmaları belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinir. Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişi ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınması gereken ek hizmetlere karar verir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.