Çorlu Evden Eve Nakliyat

0
699

Çorlu evden eve nakliyat hizmeti nakiyat sektörünün en önemli hizmetlerinden bir tanesidir. Trakya’da İstanbul’dan sonra en büyük yerleşim yeri olan Çorlu ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu şehir merkezine 38 km uzaklıktadır. Ergene, Çerkezköy, Silivri, Süleymanpaşa, Muratlı, Marmaraereğlisi ve Marmara Denizi ile çevrili olan Çorlu, nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Tarıma elverişli yapısı, sanayisi, ulaşım kolaylığı ve sunduğu iş olanakları ile Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden biri olarak gösterilen Çorlu’da çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Yazımızda, Çorlu evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Çorlu nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Trakya bölgesinin nüfusu en kalabalık ikinci yerleşim merkezi olarak dikkatleri üzerine çeken Çorlu ev taşıma hizmetleri ile de öne çıkmaktadır. Türkiye’nin en fazla göç alan yerleri sıralamasında her zaman üst sıralarda kendine yer bulan Çorlu nakliyat firmalarının en fazla iş aldığı yerlerden biridir. Bölgenin geniş bir ulaşım ağına sahip olması, İstanbul’a yakın konumu, tarıma verimli toprakları, gelişmiş sanayisi ve çok sayıdaki iş imkanı nedeni ile birçok ailenin yaşam alanı olarak tercih ettiği Çorlu her geçen yıl popülaritesini artırmaktadır. Çorlu evden eve nakliyat hizmetine talep çok fazla olduğu için bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da yer almaktadır.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak ek hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Çorlu evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çorlu Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmalarının tamamı verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ya da düşük puanı olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu nakliyat firmaları belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetler ve taşınma gününe karar verirler. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Çorlu evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, En İyi İstanbul Ofis Bölgeleri 2021 konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…