Bostanlı Evden Eve Nakliyat

0
666

Bostanlı evden eve nakliyat sektörünün önemli merkezlerinden biri olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. İzmir Karşıyaka’nın en popüler semtlerinden biri olan Bostanlı ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği merkezlerdendir. Sosyal yaşam alanları, yeni toplu konut projeleri ve benzersiz konumu ile dikkat çeken Bostanlı nakliyat sektörüne yön veren kesişim noktalarından biridir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Yazımızda, Bostanlı evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Bostanlı nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Bostanlı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Karşıyaka Sahili ile Mavişehir Sahili arasında yer alan Bostanlı, Karşıyaka tramvay ve İZBAN Nergiz Tren İstasyonu’na ev sahipliği yapmaktadır. İzmir’in en hareketli ve popüler semtlerinden biri olan Bostanlı’da çok sayıda öğrenci bulunmaktadır. Orta ve üst gelir seviyesine ait ailelerin yaşadığı bölgede her çeşit konut bulabilmek mümkündür. Sitelerden apartmanlara, villalardan müstakil evlere kadar her konut türünü Bostanlı’da bulabilmeniz mümkündür. Çok popüler bir bölge olmasından dolayı evden eve nakliyat hizmetine olan talep de çok fazladır. Bu yoğun talep nedeni ile birçok nakliyat firması merkez ofisini Bostanlı’ya taşımıştır. Rekabetin yoğun olması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması bulabilmek mümkündür.

Bölgedeki rekabetin çok yoğun olması nedeni ile merkezde birçok dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifi sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir firmaya devretmektedir. Hizmet alan kişiler ise taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Bostanlı evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bostanlı Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır. Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu nedenle nakliyat firmaları en uygun fiyat teklifini sunabilmek için kendi aralarında rekabete girmektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından seçim nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtı oldukça açık ve basittir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden puan ve kullanıcı yorumu almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları ise herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar sistemden belirli bir süre içerisinde otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Bostanlı evden eve nakliyat işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, En Yaşlı Binalar Üsküdar ve Fatih’te başlıklı yazımızı okuyarak İstanbul’un en yaşlı binaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…