Serik Evden Eve Nakliyat

0
407

Serik evden eve nakliyat hizmetlerinin lokomotiflerinden biri olma yönünde hızlı bir şekilde ilerliyor. Antalya’nın en popüler ilçelerinden biri olan Serik ev taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Özellikle turizme sağladığı katkı ile ön plana çıkan Serik nakliyat firmaları için en büyük pazarlardan bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Belek, Köprülü Kanyon, Boğazkent ve Uçansu Şelalesi gibi önemli merkezleri ile her yıl binlerce turisti ağrılayan Serik dört mevsim boyunca yaşanabilecek Türkiye’nin en gözde merkezlerinden bir tanesidir. Yazımızda, Serik evden eve nakliyat hizmetleri konusunda bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Serik nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Serik Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Antalya’nın en büyük ve hareketli ilçelerinden biri olan dikkat çeken Serik ev taşıma hizmetlerinin son yıllarda en çok talep edildiği bölgelerden biri haline gelmiştir. Özellikle yaz mevsimi ile birlikte turizm sezonun açılması yazlık ev arayışlarına olan talep en üst seviyeye çıkmaktadır. Belek gibi turizmin kalbinde yer alan bir bölgede özellikle yabancı turistler daha uzun süre kalabilmek için otelde kalmak yerine sezonluk ev kiralamayı ya da ev satın almayı tercih ediyorlar. Bu nedenle de bölgede parça eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün artış göstermektedir. Nakliyat hizmetlerine olan talebin artması ile birlikte birçok nakliyat firması merkez ofisini Serik bölgesine taşımayı tercih etmiştir.

Bölgede nakliyat sektöründeki rakabetin hızlı bir şekilde artış göstermesi ile birlikte dolandırıcı nakliyat firmaları da iş alabilmek için çaba sarf etmeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sıkıntıların yaşanmaması için doğru Serik evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Serik Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlarlar. Firmalar fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde nakliyat firmaları en uygun fiyat teklifini sunabilmek için rekabete girerken, hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almış olurlar.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun cevabı çok nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet alan kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı puanı ve yorumlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları bulunan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemin de yapılmasının ardından Serik evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Bostanlı Evden Eve Nakliyat başlıklı yazımızı okuyarak İzmir’in Bostanlı bölgesi hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…