Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

0
477

Beylerbeyi evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Üsküdar’ın en popüler ve köklü semtlerinden biri olan Beylerbeyi ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirlerler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkmaktadır. Kuzguncuk ile Çengelköy arasında yer alan en eski boğaz köylerinden biri olan Beylerbeyi birçok köşk, konak ve sarnıça ev sahipliği yapmaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

İstanbul’un tarihi dokusunu en iyi yansıtan merkezlerden bir tanesi olan Beylerbeyi birçok yeşilçam filmine de ev sahipliği yapmıştır. Yapılaşma ve konut projeleri nedeni ile tarihi yapısından uzaklaşmaya başlayan Beylerbeyi her yıl önemli sayıda göç almaktadır.

Bu neden ile de nakliyat sektörünün önemli merkezlerinden bir tanesidir. Yazımızda, Beylerbeyi evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listedik. Eğer siz de hazırsanız Beylerbeyi nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli semtlerinden biri olan Beylerbeyi kusursuz konumu ve benzersiz Boğaz manzarası ile dikkat çekmektedir. Bölgenin her yıl artarak göç alması nedeni ile semtte nakliyat hizmeti talepleri çok fazladır.

Beylerbeyi’nin nakliyat sektörünün önemli ve büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Ek olarak bu ünlü semtte çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir firma ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Beylerbeyi evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Beylerbeyi Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra karşınıza çıkan fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıklayınca karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer nakliyat firmalarının tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı çok nettir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetler ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemleri tamamlanmasının ardından Beylerbeyi evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Konyaaltı Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…