Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

0
357

Yeşilköy evden eve nakliyat hizmeti İstanbul ev taşıma hizmetleri arasında en çok öne çıkan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı olan Yeşilköy, Florya ile birlikte Bakırköy’ün en geniş mahallesidir. Şehir merkezinden 7 km uzaklıkta olan sahil mahallesi, İstanbul’a çok yoğun bir şekilde göçlerin başlamasından önce küçük bir köy ve dinlenme alanıydı. Ancak kusursuz konumu ve doğal güzellikleri nedeni ile çok hızlı bir şekilde büyümeye başlayan Yeşilköy, İstanbul’un en popüler ve lüks merkezlerinden biri haline geldi.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Günümüzde İstanbul’un en çok tercih edilen yaşam alanlarından biri olan Yeşilköy’de genellikle gelir düzeyi yüksek aileler yaşamaktadır. Bölgeye olan talebin çok olması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan talep de çok yüksektir. Yazımızda, Yeşilköy evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Yeşilköy nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Avrupa Yakası’nın en lüks semtlerinden biri olarak dikkat çeken Yeşilköy her yıl artarak göç almaya devam etmektedir. Bölgede sahil kenarında bir konuma sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilen Yeşilköy ev taşıma işlemlerinin en çok gerçekleştiği mahalleler arasında yer almaktadır. Bölgede çok sayıda eski bina olmasına rağmen sokakların geniş olması ve yüksek katlı binaların bulunmaması nakliyat firmalarının işini kolaylaştırmaktadır.

Nakliyat sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Yeşilköy’de çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Ancak pastanın oldukça büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı nakliyat firmalarına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Yeşilköy evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Yeşilköy Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra karşınıza çıkan fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile iş birliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı oldukça basittir. Çünkü Octovan ile çalışan her nakliyat firması verdiği her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı yorumu ve puanı olan firmalar kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Yeşilköy evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Sıfır Enerji Bina Sistemleri Dönemi Başlıyor! konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…