İçerenköy Evden Eve Nakliyat

0
406

İstanbul Anadolu Yakası’nın ne popüler yerleşim noktalarından içerenköy evden eve nakliyat sektörü için en büyük pazarlardan bir tanesidir. D-100 Karayolu üzerinde olması nedeni ile birçok farklı ulaşım alternatifine sahip olan İçerenköy ev taşıma konusunda diğer bölgelere göre daha avantajlıdır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

İstanbul’un en önemli merkezlerinden Kadıköy’e yakınlığı ve metro ya da diğer toplu ulaşım seçenekleri ile öne çıkan İçerenköy evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği merkezler arasında yer alıyor. Yazımızda, İçerenköy nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız İçerenköy nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’nin en kalabalık mahallelerinden biri olarak öne çıkan İçerenköy her yıl çok sayıda göç almaya devam etmektedir. Özellikle ulaşım kolaylığı nedeni ile Bostancı ve Kozyatağı gibi komşu semtlere oranla çok daha fazla yoğun göç alan İçerenköy’de genellikle orta gelir seviyesine dahil olan aileler yaşamaktadır. Bölgede sanayiden eğitime, hastanelerden büyük alışveriş merkezlerine kadar tüm alanlarda öne çıkan kuruluşlar bulunmaktadır.

Bunlara örnek vermek gerekir ise, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu ve Hasanleyli Ortaokulu ile Carrefour bulunmaktadır. 1980’li yılların başında mısır tarlaları ve bostanlar ile kaplı olan ve Çamaşırcı Deresi’nde balık tutulan İçerenköy’de zemin yapısı nedeni ile imar planında kat yükseliği sınırı bulunmamaktadır.

Bu yüzden de bölgede çok sayıda yüksek katlı binalar yer alır. Nakliyat firmaları için önemli bir merkez olan İçerenköy’de çok sayıda nakliye ofisi bulunur. İstanbul nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile İçerenköy bölgesinde birçok dolandırıcı nakliyat firması iş alabilmek için çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri ikna etmektedir.

Hizmet almak isteyen kişilerden iş alan dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için doğru İçerenköy evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Nakliyat sektörünün en güvenilen markası Octovan, hizmet almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme fırsatı sunarken, sabit fiyat garantisi ile taşınma günü yaşanabilecek kötü sürprizlerin önüne geçmektedir. Sadece alanında deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, işbirliği yaptığı firmaların taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Taşınma günü, öncesi ve sonrasında yaşanabilecek her türlü sorun için 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetleri ile öne çıkan Octovan, ek olarak sigorta güvencesi de sunmaktadır. Eşyaların zarar görmesi halinde nakliyat firması oluşan zararı aynı gün karşılamaktadır.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra karşınıza çıkan fiyat al tuşuna tıklayarak kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile detaylı bir şekilde paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz nakliye hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifleri sunmaya başlarlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifleri sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle göremezler. Bu iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alır. İş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunmaya çalışan nakliyat firmaları müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koymak zorundadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı da oldukça basittir. Octovan iş modelinde, nakliyat firmaları yaptıkları her eşya taşıma işlemi için hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek en doğru firmayı seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanı olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.