Parça Eşya Taşıma Öncesinde Nasıl Hazırlıklar Yapılmalıdır ?

0
991
Parça-Eşya-Taşıma-Öncesinde-Nasıl-Hazırlıklar-Yapılmalıdır5

Günlük yaşantımız içerisinde yoğun tempoyu sürdürürken bir yandan da bireysel ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için zaman ayırmamız gereken işlemler olabilmektedir. İkinci el eşya veya sıfır bir eşya satın aldığımızda, eşya taşıma süreci bu işlemlerden birisidir. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için bir noktadan bir noktaya araba ile gitmek ve bu arabada büyük bir parça eşya taşıma işlemi yapmak oldukça zahmetli olabilmektedir. Bunun için anlaşabileceğiniz nakliyat firmaları olsa da parça eşya taşıma işlemlerini ya çok yavaş ya da çok pahalı ücretler karşılığında yapmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere uygun fiyatlar ile birlikte hızlı bir şekilde parça eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için taşıma öncesinde nasıl hazırlıklar yapmanız gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Parça-Eşya-Taşıma-Öncesinde-Nasıl-Hazırlıklar-Yapılmalıdır3Parça-Eşya-Taşıma-Öncesinde-Nasıl-Hazırlıklar-Yapılmalıdır2

Parça Eşya Taşıma Firması İle Zaman Konusunda Net Bir Anlaşma Yapın

Parça eşya taşıma işlemlerinde hız ve uygun fiyat en önemli etkenlerden birisidir. Eşyanızı istediğiniz lokasyondan sonra satın aldıktan sonra ilk yapmanız gerken işlem parça eşya taşıma firması ile eşyanızın teslimatı için anlaşma yapmaktır. Bu anlaşma sırasında eşyanızın nereden ne zaman alınacağı ve nereye teslim edileceği konusunda kesin bir anlaşma yapmanız önemlidir. Bunun nedeni ise teslimat sırasında o lokasyonda sizin ya da ev halkından birisinin bulunması gerekmesidir. Bu noktada eğer parça eşya taşıma firması eşyanızı zamanından geç getirecek olursa tüm gününüz bu işlem ile ilgilenmekle geçebilir. Bu nedenle parça eşya taşıma firması ile zaman konusunda net bir anlaşma yapmanız ve firmanın da bu zamana uygun şekilde teslimatı gerçekleştirmesi önemlidir.

Parça Eşya Taşıma Sorunları Octovan İle Nasıl Çözülür 2

Uygun Fiyatlı, Profesyonel Parça Eşya Taşıma Hizmetini Tercih Edin

Parça eşya taşıma işlemlerinde normal evden eve nakliyat firmaların belirlediği fiyatlar oldukça yüksek olabilmektedir. Bunun için profesyonel bir eşya taşıma hizmeti alırken bir yandan da uygun fiyatlı olmasına dikkat edin. Octovan parça eşya taşıma hizmetlerinde hızlı ve etkili bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Parça eşya taşıma öncesinde istediğiniz yeri ve saati seçerek, size en uygun nakliye aracımızı rezerve ediyoruz. Geniş nakliye araçları arasından taşıyacağınız eşyaya en uygun aracı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece tasarruflu ve uygun fiyatlı bir taşıma işlemini oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ödeme işlemlerini de yine mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden gerçekleştirebilir ve parça eşya taşıma işlemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Parça-Eşya-Taşıma-Öncesinde-Nasıl-Hazırlıklar-Yapılmalıdır4 Parça-Eşya-Taşıma-Öncesinde-Nasıl-Hazırlıklar-Yapılmalıdır

Parça Eşya Taşıma Aracınızı ve Ekibinizi Kendini Belirleyebilirsiniz

Diğer parça eşya taşıma firmalarının aksine Octovan’dan alacağınız parça taşıma hizmetinde taşıma yapmak istediğiniz aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece taşıma sırasında eşyalarınızın araca sığmama gibi bir durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda yükleme ve teslimat sırasında kaç kişilik bir ekibe sahip olacağınızı belirleyerek planlarınızı da bu yönde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere parça eşya taşıma öncesinde nasıl hazırlık yapmanız gerektiğinde pratik bilgiler vermeye çalıştık. Octovan‘ı hemen denemek için mobil uygulamamızı indirebilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.