Galata Evden Eve Nakliyat

0
651

Galata evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un en tarihi merkezlerinden biri olan Galata ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerine öncülük etmektedir. İstanbul denince akla gelen ve şehrin en ünlü sembollerinden Galata Kulesi’ne ev sahipliği yapan Galata, Beyoğlu İlçesi’ne bağlı semtlerden bir tanesidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Tarihi dokusu, eşsiz mimarisi ve merkezi konumu ile öne çıkan Galata nakliyat sektörüne yön veren merkezler arasında yer almaktadır. Bölgenin Türkiye’nin en işlek merkezlerinden biri olması nedeni ile Galata’da yaşan aileler bölgeden taşınmayı tercih etmektedir.

Kafe, restoran ve çok sayıdaki ofisleri ile dikkat çeken Galata ofis taşıma hizmetinin de en fazla talep edildiği yerler arasındadır. Yazımızda, Galata evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Galata nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Galata Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tarih boyunca rıhtımı ile ünlü olan ve ülkenin dışa açılan en önemli kapılarından biri olarak görülen Galata yıllar içerisinde yaşam merkezi haline gelmiştir. Bu dönüşüm ile birlikte Galata bölgesinde yaşayan kişiler semt dışına taşınmayı tercih etmektedir. Bu yüzden Galata nakliyat hizmeti talepleri çok yüksektir.

Bölgenin nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden biri olması nedeni ile çok sayıda Galata nakliyat firması bulunmaktadır. Nakliyat pazarının çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir.

Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Galata evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması tercihi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Galata Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladığınızda karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunmaya başlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların sunduğu teklifleri kesinlikle görememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı çok nettir. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz yorumları bulunan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere birlikte karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Galata evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Sarıgazi Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…