Alanya Evden Eve Nakliyat

0
351

Alanya evden eve nakliyat hizmeti Antalya’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Turizm cenneti Antalya’nın en önemli merkezlerinden biri olarak öne çıkan Alanya ev taşıma hizmetlerinin en fazla talep edildiği noktalardandır. Yaz döneminde yerli ve yabancı binlerce hatta milyonlarca turisti ağırlayan Alanya tam anlamı ile bir cazibe merkezidir.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Akdeniz’in en gelişmiş bölgelerinden biri olan ve çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden Alanya evden eve nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelmiştir. Yazımızda, Alanya evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Alanya nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Alanya Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olan Alanya eşya taşıma hizmetlerinin en fazla ilgi gördüğü merkezler arasındadır. Antalya merkezden 154 km uzaklıkta olmasına rağmen doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve lüks otelleri ile dikkat çeken Alanya parça eşya taşıma hizmetlerinden ev taşıma hizmetlerine kadar tüm nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulan bir merkez haline gelmiştir. Son yıllarda büyük şehirlerden taşınarak sahil şehirlerinde yaşamak isteyenlerin çok yoğun bir şekilde tercih ettiği Alanya çok hızlı ve yoğun bir şekilde göç almaya başlamıştır. Bu sebeple de Alanya evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün artmaktadır.

Bölgenin nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri haline dönüşmesi ile birlikte çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da Alanya’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifinde bulunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Alanya evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. En doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Alanya Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak almak istediğiniz nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Alanya evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Çeşme Yazlık Fiyatları Rekor Kırdı konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…