Yeni Bir Eve Taşınırken Doğru Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulunur ?

2
1568
Yeni-Bir-Eve-Taşınırken-Doğru-Evden-Eve-Nakliyat-Firması-Nasıl-Bulunur3

Yeni bir eve yerleşirken birden fazla işle aynı anda ilgilenmemiz gerekebiliyor. Bu noktada bazı işler doğru yapılmayabiliyor ve sağlıklı bir taşınma süreci geçiremiyoruz. Bunun gibi sorunların önüne geçebilmek için iyi bir taşınma planı yapmak ve plana uygun şekilde hareket etmek en iyi seçenek olacaktır. Aynı zamanda bir diğer önemli konu ise yeni bir eve taşınma öncesinde doğru evden eve nakliyat firması bulmaktır. İnternet üzerinden bir çok evden eve nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Ancak aralarından hangisini seçmeniz gerektiğine karar veremeyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yeni bir eve taşınırken doğru evden eve nakliyat firması nasıl seçeceğinizi ve firmanın hangi özellikler taşıması gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Değer Veren Evden Eve Nakliyat Firması

Ev taşıma işlemleri oldukça stresli bir süreç olabilmektedir. Bu stresli süreç içerisinde başka sorunlar da çıkabilmektedir. Bu tarz sorunların önüne geçmek için doğru bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu noktada seçeceğiniz firmanın eşyalarınıza değer veriyor olması çok önemlidir. Yaptığı işin farkında olan bir ev taşıma firması eşyalarınızı kendi eşyaları gibi taşıma gereklidir. Aynı zamanda yaptığı işe ve müşterisine değer veren bir taşıma firması, zamanında olması gerektiği yerde olabilir ve size sorun çıkarmak yerine , sizin sorunlarınızı azaltmalıdır. Böylece yeni bir eve taşınırken sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Yeni-Bir-Eve-Taşınırken-Doğru-Evden-Eve-Nakliyat-Firması-Nasıl-Bulunur

Resmi belgeli ve sertifikalı firmalar tercihiniz olsun!

Günümüzde özellikle “merdiven altı” tabirini kullandığımız nakliye firmalarının çokluğundan yakınabiliriz. Bu firmaların piyasada fazla oluşu diğer tüm resmi belgelere sahip gerekli tüm özellikleri bulunduran doğru nakliyat firmalarının önünü baltaladığını söyleyebiliriz. Bu gibi durumlara düşmemek için araştırma yaparken nakliye firmalarının resmi belgelere ve sertifikalara sahip olduğundan emin olunuz. Bu özelliklere sahip firmaların müşterilerin gözünde daha güvenilir bir imaj yarattığından rahatlıkla bahsedebiliriz.

sertifikali-nakliyat-firmalari

Sabit fiyat güvencesi veren nakliye firmaları

Bahsettiğimiz durumun tersini yaşayan bir çok insanın olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada hata belkide müşterilerin nakliye firması seçerken tam olarak detaylı bir araştırma yapmadığını çıkartabiliriz. Sizde bu gibi bir duruma kurban gitmemek için seçeceğiniz nakliye firmasının sabit fiyat güvencesi verdiğinden emin olun. Çünkü hala günümüzde başta anlaşılan fiyatla işlem yapıldıktan sonra ki fiyat arasında fark koyan nakliye firmalarının fark çıkardığını söyleyebiliriz. Belki ek hizmetler gerçekleştirmiş olsa bile en başta her şeyin tam olarak açık şekilde belirtilmesinde çok fayda var.

octovan-nakliyat

İletişim adresleri açık bir şekilde yazılı olan nakliye firmaları

Günümüzde nakliye firması seçerken nakliye firmalarının açık ve şeffaf  olması müşterilerin gözünde fazlasıyla önemli bir detaydır. Bu noktada nakliye firmalarının iletişim adreslerini açık bir şekilde müşterilerin ulaşabileceği bir şekilde belirtmesi artı bir noktadır.

Oturduğunuz Yerden (!) Taşının

Yeni bir eve taşınma öncesinde internet üzerinden bir çok evden eve nakliyat firması bulabilirsiniz. Ancak son zamanlardaki bir çok ev taşıma firmasının ortaya çıkması ile ev taşıma için seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Ancak sektöründe yeniliği benimseyen ve müşterisinin bir çok taşınma stresinden kurtaran Octovan ile oturduğunuz yerden 5 dakika içerisinde tüm taşınma işlemlerinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Web üzerinden veya mobil uygulama üzerinden , şuanda oturduğunuz evi ve taşınacağınız evi belirttikten sonra , eşyalarınızın bilgilerini girdikten sonra direkt olarak taşınmaya hazırsınız demektir. Bir uygulama ile tüm taşınma sürecinizi planlayabilmek , sırtınızdaki yükü oldukça hafifletecektir. Aynı zamanda yine uygulama ya da web üzerinden ödemeyi yapabilirsiniz. Böylece sadece geriye eşyalarınızın taşınmaya hazır olması kalıyor. Octovan ile taşınmanın bu kadar kolay olması tercih edilmesinin en büyük sebebidir.

Yenilikleri benimseyen bir evden eve nakliyat firması seçerek bambaşka bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden taşınmaktadır.

Yeni-Bir-Eve-Taşınırken-Doğru-Evden-Eve-Nakliyat-Firması-Nasıl-Bulunur2

Parça Eşya Taşıması Yapan Nakliyat Firmaları

Kimi zaman tüm evi taşımak yerine parça eşyalarında taşınması gerekebilmektedir. Bu noktada evden eve nakliyattan farklı olarak zaman ve konum oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Parça eşyanızın istediğiniz zamanda , istediğiniz yerde olması için profesyonel ve işinin bilincinde olan bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanız oldukça önemlidir. Özellikle piyano taşıma gibi bir hizmete ihtiyacınız var ise , özenle taşıma işleminin yapılması ve evinize teslim edilmesi büyük öneme sahiptir. Bu noktada sektördeki her nakliyat firmasına güvenme şansınız düşüktür. Ancak Octovan’ın profesyonel ekibi sayesinde tüm eşyalarınız büyük bir titizlik ile taşınmakta ve zamanında sizlere teslim edilmektedir. Böylece Octovan ile tam anlamıyla profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise , tek bir butona basmaktır…

Bu yazımızda sizleri yeni bir eve taşınırken doğru evden eve nakliyat firmasının nasıl seçilmesi gerektiği hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Aklınızdaki soruları ve ev taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir :

2 YORUMLAR

  1. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Doğru evden eve nakliyat firması bulmamızda çok yardımcı oldunuz.

Comments are closed.