Körfez Evden Eve Nakliyat

0
591

Körfez evden eve nakliyat hizmetleri Kocaeli’de en fazla talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Türkiye’nin en önemli ve en büyük sanayi merkezlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Gebze, Dilovası, Şile ve Derince ile komşu olan Körfez ev taşıma, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Kocaeli’nin en fazla göç alan merkezlerinden biri olan Körfez nakliyat sektörüne yön veren en önemli merkezler arasında bulunmaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Sanayinin çok gelişmiş olması nedeni ile birçok iş fırsatı sunan bölge tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. Yazımızda, Körfez evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Körfez nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Körfez Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kocaeli’nin en fazla gelişen ilçesi olarak öne çıkan Körfez evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli pazarlarından bir tanesidir. Bölgedeki iş imkanlarının çok fazla olması nedeni ile birçok aile Körfez’e taşınmayı tercih etmektedir. PETKİM, İSDAŞ ve TÜPRAŞ gibi Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Körfez nüfusu en hızlı büyüyen ilçelerdendir.

Nüfusun çok hızlı bir şekilde artması nedeni ile Körfez nakliyat firması sayısı da ikiye katlanmıştır. Körfez’in nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelmesi nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir.

Dolandırıcı nakliyat firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Körfez Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde fiyat teklifleri sunamaya başlarlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir. Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır?

Bu sorunun yanıtı çok açık ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetler gibi konulara birlikte karar verir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Körfez evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Akseki Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…