Ulus Evden Eve Nakliyat

0
450

Ankara’nın en köklü semtlerinden Ulus evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir. Birçok tarihi merkeze ev sahipliği yapan Ulus evden eve nakliyat firmalarının merkez ofislerini tek çatı altında buluşturmaktadır. Merkezi konumu nedeni ile Ankara’nın en hareketli noktalarından biri olan Ulus başkentin Altındağ İlçesi’ne bağlıdır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi, Atatürk heykeli, Ankara Valiliği, Ankara Kalesi, Ulus Çarşısı ve Ankara Hali gibi Ankara’nın en önemli merkezlerinin yer aldığı Ulus ev taşıma hizmetlerinin de en çok talep edildiği noktalardan aradında bulunmaktadır. Yazımızda, Ulus evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Ulus nakliyat hizmetleri konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Ulus Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın en eski yerleşim merkezlerinden Ulus başkentin en hareketli noktaları arasında yer almaktadır. Ancak Ankara’da bulunan ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi gibi büyük üniversiteler nedeni ile Ankara’da çok fazla sayıda üniversite yaşamaktadır. Ankara’da ulaşımın en kolay ve alternatifli olduğu noktalardan biri olan Ulus öğrenci yurtları ve uygun fiyatlı evleri nedeni ile öğrenciler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.

Üniversite öğrencileri belirli bir süre Ankara’da yaşadığı için sürekli olarak nakliyat hizmeti ihtiyacı oluşmaktadır. Çok sayıda öğrencinin olması nedeni ile evden eve nakliyat hizmetine çok yoğun bir talep vardır. Nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olan Ulus’ta çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir.

Pazarın çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş alabilmek için piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar iş aldıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için doğru Ulus evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Hizmet alan kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunulurken, sadece alanında deneyimli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan sabit fiyat garantisi ile öne çıkmaktadır.

Octovan’da taşınma sürecinde eşyaların zarar görmesi durumunda nakliyat firması aynı gün oluşan hasarı karşılamaktadır. Taşınma günü, öncesi ya da sonrasında yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hizmeti sunan Octovan, nakliyat hizmetinin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. En kaliteli nakliyat hizmeti sunabilmek için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, sektörün en güvenilir markasıdır.

Ulus Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak hizmet alabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan ile çalışan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifi sunmaya başlar.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken kesinlikle diğer firmaların fiyat tekliflerini görüntüleyemezler. Bu neden ile nakliyat firmaları iş alabilmek için en uygun fiyat teklifini sunabilmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bu iş modeli sayesinde de hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun yanıtı da oldukça basittir. Octovan iş modelinde her nakliyat firması yaptığı eşya taşıma işlemi için hizmet verdiği kişilerden puan ve kullanıcı yorumu almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanlar herkes tarafından incelenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve pratik bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da kötü kullanıcı yorumları olan ve düşük puanı bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.