Samandıra Evden Eve Nakliyat

0
393

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın gelişmekte olan merkezlerinden Samandıra evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği yerlerden bir tanesidir. Son yıllarda yapılan konut projeleri ile birlikte çok yoğun bir şekilde göç almaya başlayan Samandıra nakliyat firmaları için de önemli merkez haline gelmiştir. Yazımızda, Samandıra evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Samandıra nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Sancaktepe İlçesi’ne bağlı olan Samandıra beldesi son yıllara kadar kırsal bir bölge olarak bilinmekteydi. Ancak 1992 yılında belediye olduktan sonra hızlı bir şekilde yatırımlar yapılmaya başlanan bölge konut, sağlık ve eğitim alanında çok hızlı bir şekilde büyümeye başladı. İstanbul’un merkez noktalarına uzak olmasına rağmen ardı ardına yapılan site ve konut projeleri ile donanımlı yaşam alanları oluşturulan Samandıra özellikle Anadolu’dan İstanbul’a göç eden kişilerin en çok tercih ettiği beldelerden biridir.

Samandıra Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Yeniden inşa edilmeye başlanan bir belde olduğu için geniş düzlük alanları ve yolları bulunan Samandıra evden eve nakliyat firmaları için en ideal merkezlerden bir tanesidir. Eski binalar ve gecekondu dışındaki yeni binaların hemen hemen tamamında asansör bulunmaktadır. Bu siteler yakın dönemde inşa edildiği için nakliyat işlemlerine uygun genişlikte asansörlere sahiptir. Sitelerde yer alan asansörler ile eşya taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi nakliyat firması çalışanlarının daha az enerji harcayarak sadece eşyaların zarar görmeden taşınmasına odaklanmasına yardımcı olmaktadır.

Bunun dışında nakliyat kamyonlarının eşya taşımak için binanın önüne kadar girebilmesi nakliyat hizmeti maliyeti açısından büyük bir avantajdır. Dar sokak ve mahallerin olduğu bir merkezde taşıma araçları genellikle bina önüne park edememektedir. Nakliyat firması çalışanlarının eşya taşıma mesafesi uzayacağı için bu durum hizmet alan kişiye ek maliyet olarak yansımaktadır. Samandıra evden eve nakliyat hizmeti alırken böyle durumlar ile karşılaşma olasılığı çok düşük olduğu için bu bölge ev taşıma işlemleri için büyük bir avantaja sahiptir.

Samandıra Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bölgenin nakliyat hizmetleri için avantajlı olması birçok evden eve nakliyat firmasının bölgede iş alabilmek için rekabete girmesi anlamına gelmektedir. Samandıra’da taşıma aracı olmamasına rağmen piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak iş almaya çalışan çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Bu dolandırıcı firmalar iş aldıktan sonra komisyon karşılığında aldıkları işi bir başka nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler de taşınma günü farklı bir firma ve yetkilileri karşısında gördüğü zaman büyük sıkıntılar yaşanabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşarak mağdur olmamak için Samandıra evden eve nakliyat hizmeti alırken doğru nakliyat firması seçimi yapmak en önemli noktalardan bir tanesidir. Doğru nakliyat firması seçimi yaparak sorunsuz bir Samandıra evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır!

İnternet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu adımdan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa formu doldurarak almak istediğiniz hizmeti Samandıra nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını gören nakliyat firmaları dakikalar içinde size fiyat teklifi sunmaya başlamaktadır.

Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görmemektedir. Bu yüzden nakliyat firmaları iş alabilmek için en uygun fiyat teklifi sunmaya çalışmaktadır. Bu iş modeli de hizmet almak isteyen kişiler için en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almak anlamına gelmektedir.

Peki fiyat teklifi sunan Samandıra nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapabilirsiniz? Bu sorunun da cevabı oldukça basit! Octovan iş modelinde nakliyat firmaları yaptıkları her iş için hizmet alan kişilerden puan ve kullanıcı yorumu almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve yorumları firmanın sayfasında herkese açık olarak yayınlanmaktadır.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek beklentilerine en uygun nakliyat firmasını seçmektedir. Bu işlemin ardından son olarak hizmet almak isteyen kişi ile nakliyat firması yetkilisi iletişime geçerek taşınma günü ve ek hizmet detaylarına karar vermektedir. Bu şekilde en uygun fiyat garantisi ile en iyi nakliyat hizmeti sunulmaktadır.

Octovan İle Kolayca Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.