Neden Nakliyat Platformları Tercih Ediliyor ?

0
1135

Günümüzde yaygın olarak gördüğümüz evden eve taşınma durumlarında, yeni bir ofise geçme durumlarında veya parça eşya taşıma durumlarında sıkça nakliyat platformları’nın tercih edildiğini görüyoruz. Bugün sizlere neden nakliyat platformlarının tercih edildiğini anlatacağız.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

 

Ev eşyalarınızı ya da ofis eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımak için genelde nakliyat firmalarından yardım alındığını söyleyebiliriz. Bunun nedenlerini sıralarsak ;

1. Siz hiç zahmete girmeden profesyonel bir nakliyat firmasının eşyalarınızı taşıdığını bilmek.

Özellikle günümüz şartlarında insanlar için zaman çok kıymetlidir. Hal böyle olunca taşıma işleri çıktığında nakliyat platformlarında yardım almak sizler için çok rahatlatıcı olabilir. Şöyle düşünelim; nakliyat platformlarından yardım almayıp kendimiz halletmeye çalışırsak, araba bulma derdi, eşyaları paketleme derdi ve eşyaları taşıma derdi gibi bir çok çözülmesi gereken sorun karşımıza çıkacak. Bu gibi sorunları dert etmemek için nakliyat platformlarında yardım almakta fayda var. Gün içinde siz işlerinizi hallederken diğer taraftan yapılması gereken işleri profesyonel ve güvenilir bir nakliyat firmasının hallettiğini bilmek sizleri hem fiziksel hem de zihinsel açıdan rahatlatır.

nakliyat-platformları

2. Daha sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma süreci

İnsanların kendi araçları bile olsa şehir içi eşya taşımacılığında belli yasalara ve kurallara uyması halkın güvenliği ve sizlerin güvenliği için çok önemlidir. Bu kurallara uyulsa bile fazlasıyla zahmet gerektiren bir iş olduğu için nakliyat firmalarının yapmasında çok fayda var. Belki de en önemli fark nakliyatı gerçekleştirecek kişilerin profesyonel olmasıdır. Zamandan ve nakitten tasarruf etmenizi sağlar. Eşyalarınız daha güvenli ve sağlam taşınır. Taşımacılıkta en önemli özellik her zaman “deneyim”dir. Bunu sakın unutmayın!

nakliyat-calisanlari

3. Nakliyat işlemi sırasında farklı işlerin ortaya çıkması

Nakliyat işlemleri yapılırken yeni yerinizde veya eski yerinizde taşıma işlerinden başka ek hizmetler ortaya çıkabilir. Bu ek hizmetler bir çok nakliyat firması tarafından sağlanır. Nakliyat firması seçilmeyip kendi halletmeniz durumunda farklı bir uzman arayışı içine girip maliyeti daha fazla olabilir. Buna hiç gerek kalmadan profesyonel bir nakliyat firması ile ek hizmetleri beraber almanız sizlere daha çok avantaj sağlar. Ayrıca taşınacak eşyaların veya mobilyaların yeni yere geçerken de-monte edilmesi veya monte edilmesi önemli bir durumdur. Bu aşamalar sırasında uzmanlık ve ekipman önemlidir. Bu yüzden profesyonel insanlarla çalışmak önemlidir.

evden-eve-nakliyat

4. Hasar Güvencesi

Nakliyat işlemlerinde en çok korkulan durumlardan birisi eşyaların hasara uğramasıdır. Özellikle kendi başınıza bu işlerle uğraşmaya kalkarsanız bu durumun ortaya çıkma ihtimali profesyonel bir şekilde çalışan nakliyat firmalarına oldukça yüksektir. Nakliyat firmalarında ki çalışanlar hangi eşyanın nasıl doğru bir şekilde taşınacağına dair bilgisi, aynı zamanda tecrübesinden dolayı çok daha kolaydır. Ayrıca her ihtimale karşı nakliyat firmalarının olası hasar durumunda hasar güvencesi desteğini olduğunu belirtmekte fayda var. Kendi başınıza bu durumu yaşadığınızda ise cebinizden ekstra para çıkması demektir.

profesyonel-tasimacilik

5. Zaman Kazanma

Son olarak belki de en önemlisi zaman kazanma. Nakliyat işlemleri süreci boyunca kendi başınıza uğraşmak demek her şeyi kendinizin organize edeceği anlamına gelir. Bu işlerle uğraşmak için diğer taraftan uğraştığınız işlerinizden feragat etmeniz gerekmektedir. Bu süreci böyle yorucu bir şekilde geçirmemek için nakliyat platformlarından doğru bir nakliyat firması seçip işlemlerinizi kısa bir sürede ve profesyonel bir şekilde halletmek sizlerin elinde.

sorunsuz-nakliyat-sureci

Nakliyat Platformları Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?

Nakliyat platformları, nakliye şirketlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle taşınma işlemlerinin nakliyat platformları ile oldukça kolaylaşması ile bir çok şirkete göre daha uygun fiyatlarla taşınma işlemini yapabilmektedir. Buna ek olarak hızlı ve etkili çözümler üretilebilmesi, nakliyat platformlarının popülerliğini oldukça yükseltti.

nakliyatplatformutasinmaavantajlari

Nakliyat platformları kullanmanın avantajları ;

  • Uygun fiyatlı nakliyat
  • Hızlı ve etkili taşıma
  • Tek tıklama ile ödeme
  • Sabit fiyat güvencesi
  • Profesyonel taşıma ekibi
  • Zaman tasarrufu
  • Ek paket seçenekleri

Nakliyat platformlarının en büyük avantajı, bir çok nakliyat şirketini tek tek araştırmak yerine sizin için en uygun şirketi en uygun fiyatlar ile bulabilmeniz. Aynı zamanda normal nakliye fiyatlarının altında fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz. Bunlara ek olarak çeşitli taşıma paketleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

nakliyatplatformlariiletasinmaislemleri

Nakliyat platformları ev taşıma işlemi sırasında yaşanan bir probleme hızlı ve etkili çözümler üretebilmektedir. Yaşadığınız herhangi bir problemde ise karşınızda kurumsal bir firma bulabilirsiniz. Tüm sorunlarınızı rahatlıkla ileterek sorunlara etkili çözümler üretilebilir. Octovan nakliyat platformunda ise tüm ödemelerinizi nakliye fiyatlarını hesapladıktan sonra anında ister kredi kartı isterseniz de nakit olarak taşınma sırasında yapabilirsiniz. Böylece oturduğunuz yerden tek yapmanız gereken Octovan web sitesine girmek ya da mobil uygulamasını indirmek. Böylece bir çok nakliyat şirketini araştırarak zaman kaybetmek yerine hızlı bir şekilde en uygun nakliye fiyatları ile profesyonel ev taşıma hizmeti alabilirsiniz.

octovanasorbanner

İlginizi çekebilecek içeriklerimiz :

Evden Eve Nakliyat Platformu Nasıl Çalışır ?

Nakliyat Platformu İle Ev Taşımanın Faydaları Nelerdir ?

Evden Eve Nakliyat Platformu ile Taşınma Korkusu Son mu Buluyor ?

Bugün sizlere “Neden Nakliyat Platformları Tercih Ediliyor ?” konusunun üzerinde durup anlatmaya çalıştık. Daha sonraki yazılarımızda görüşmek üzere. Bizleri takipte kalmayı unutmayın.