Hadımköy Evden Eve Nakliyat

0
558

İstanbul Avrupa Yakası’nın son yıllardaki en hareketli bölgelerinden biri olan Hadımköy evden eve nakliyat sektörünün önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Daha önce Çatalca İlçesi’ne bağlı bir merkez olmasına rağmen 2008 yılında Arnavutköy ile birleştirilerek bir ilçe olmuştur.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Büyükçekmece ile çok yakın olan Hadımköy daha çok sanayi bölgesi olarak öne çıksa da son yıllarda yapılan konut projeleri ile önemli bir yerleşim alanına dönüşmüştür. Yazımızda, Hadımköy evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Hadımköy ev taşıma konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinden Hadımköy ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği merkezlerden bir tanesidir. Daha çok sanayi bölgesi olma özelliği ile dikkat çeken Hadımköy çevresindeki Bahçeşehir, Avcılar ve Beylikdüzü gibi merkezlerin hızlı bir şekilde yeni konut projeleri ile büyümesinin ardından yaşam alanı olarak da gelişmeye başladı. Büyük toplu konut projelerinin inşa edilmesi ve iş olanaklarının artması ile birlikte hızlı bir şekilde göç almaya başlayan bölge nakliyat firmalarının ofislerini taşımaya başladığı bir merkez haline geldi. Evden eve nakliyat hizmetine olan talebin her geçen gün artması ile birlikte Hadımköy nakliyat firmaları için çok önemli ve büyük bir pazara dönüştü.

Ancak pazar payının çok büyük olması nedeni ile ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmete başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında bu işleri farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Hadımköy evden eve nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna basarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Almak istediğiniz nakliyat hizmetin detaylarını kısa bilgi formunu doldurarak Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile almış olurlar.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve basittir. Octovan ile çalışan nakliyat firmaları verdikleri her hizmet karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Hadımköy evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şeklilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın