Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

0
328

Fikirtepe evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul Anadolu Yakası’nda en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un en büyük ve en kalabalık ilçelerinden Kadıköy’de çok merkezi bir konumda yer alan Fikirtepe ev taşıma, eşya taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerinde listenin en üst sıralarında kendine yer bulmaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Türkiye’nin ve İstanbul’un en hızlı büyüyen semtlerinden bir tanesi olan Fikirtepe kentsel dönüş süreci ile birlikte tamamen farklı bir kimliğe büründü. Yazımızda, Fikirtepe evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Fikirtepe nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Fikirtepe nakliyat hizmetlerine olan talep son yıllarda çok hızlı bir şekilde artış gösterdi. Bunun en önemli nedeni de Fikirtepe’nin kentsel dönüşüm sürecine girmesidir. Bölge kentsel dönüşüm sürecinden önce suç oranının yüksek olduğu ve gece konduların çok yoğun bir şekilde bulunduğu bir bölgeydi. Genellikle düşük gelir seviyesine dahil ailelerin yaşadığı Fikirtepe kentsel dönüşüm ile tamamen yeni bir kimliğe kavuştu.

Çok merkezi bir noktada yer alan Fikirtepe’de inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte semtin olumsuz havası yerini hızla gelişen bir semte bıraktı. Bu sayede Fikirtepe çok daha nezih bir semt haline gelirken, bölgede gelir seviyesi yüksek kişiler yaşamaya başladı.

Bölgede nakliyat hizmetleri taleplerinin artması ile birlikte Fikirtepe’de çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başladı. Dolandırıcı nakliyat firmaları, piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir.

Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük bir problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru Fikirtepe evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Fikirtepe Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak nakliyat hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Fiyat al tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz.

Talep ettiğiniz hizmetinde detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifleri sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu sayede hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almış olur.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasında nasıl seçim yapılır? Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir.

Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük kullanıcı puanı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri alınacak ek hizmetler ve taşınma gününe karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Fikirtepe evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Burhaniye Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…