Ev Taşıma Ücretleri Nasıl Doğru Belirlenebilir ?

0
771
octovanevtasimaucretleri

Yeni bir eve taşınırken bir çok masraf yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni evin kirası, depozito ücreti ve emlakçı masrafları kendi başına ayrı bir yük olması ile birlikte, ev taşıma ücretleri de eklenince büyük bir rakam ortaya çıkabilmektedir. Bu noktada bütçenize uygun bir biçimde ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için doğru nakliyat şirketini bulmanızda fayda vardır. Profesyonel ve tecrübeli ekiplere sahip bir nakliyat şirketi ile anlaşarak bütçenize uygun bir ev taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu işlemlerden önce detaylı bir araştırma yapmak ve ev taşıma ücretleri nasıl belirlenir sorusunun yanıtını almak oldukça yardımcı olacaktır. Bu yazımızda sizlere ev taşıma ücretleri nasıl doğru bir şekilde belirlenebileceğini anlatmaya çalışacağız.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Ev Taşıma Ücretleri

Sizin için Octovan ev taşıma ücretlerini bir araya getirdik. Buradan ev taşıma ücretlerini inceleyebilir ve nakliyat öncesinde yapacağınız planlamalar ile sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz. Daha doğru fiyatlar için yukarıdaki Fiyatları Göster butonuna tıklayabilirsiniz.

1+0 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 750 – 1000 TL

1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 950 – 1250 TL

2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 1100 – 1350 TL

3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı : 1450 – 1800 TL

İlginizi çekebilecek içeriğimiz : Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Ücretleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eşya Sayısı ve Mesafe Doğru Hesaplanmalıdır

Ev taşıma ücretleri belirlenirken dikkate alınan en önemli değerlerin başında eşyaların sayısı ve ev taşıma işleminin yapılacağı mesafe gelmektedir. Bu noktada en çok sorun yaşanılan konu eşyaların sayısının ya da büyüklüğünün doğru hesaplanmamasıdır. Doğru bir şekilde hesaplanmayan ev taşıma ücretleri bu işlemin sonucunda artabilir. Bunun gibi sorunların önüne geçebilmek için nakliye firmasının müşterilerini titizlikle dinlemesi ve değerlendirmesi gerekir. Böylece doğru bir şekilde ev taşıma ücretleri belirlenebilir ve profesyonel bir hizmet sunulabilir. Octovan olarak müşterilerimizi işlem sonunda farklı ev taşıma ücretleri ile karşılamamak için özel olarak nakliye fiyatları hesaplama modülünü geliştirdik. Bu modül üzerinden eşya sayısını, tarihi,saati ve mesafeyi girerek size özel ev taşıma ücretlerini hesaplayabilirsiniz. Ayrıca anında kredi kartınızla ödeyebilir ya da nakit olarak nakliyecilere ödemenizi yapabilirsiniz.

ev-tasima-ucretleri-belirlenmesi-ve-tasima-islemleriev-tasima-ucretleri-ve-siyah-poset-ile-kaplanmis-esyalar

Sağlıklı Bir Ev Taşıma İçin Neler Yapılması Gerekir ?

Ev taşıma ücretlerinin doğru belirlenmesinin yanı sıra huzurlu bir şekilde yeni evinize yerleşebilmeniz için profesyonel ekipler ile anlaşmanız oldukça önemlidir. Bu noktada detaylı araştırmalar ile hem ev taşıma ücretleri hakkında hem de ev taşıma firmaları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Bu araştırma sonucunda bulduğunuz firmaları bir sıralama yaparak verdikleri hizmetlere göre düzenleyebilirsiniz. Böylece size en uygun firmayı seçmeniz oldukça kolaylaşacaktır. Aynı zamanda garantili eşya taşıma hizmeti veren firmalara öncelik tanıyabilir ve bu hizmet hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında firmaların var ise daha önceki yaptıkları işler hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz. Bu yorumlarda firmanın ev taşıma ücretleri, taşıma kalitesi ve garantisi hakkında faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

ev-tasima-ucretleri-belirlenmesi-ve-koltuk-paketleme ev-tasima-ucretleri-belirlendikten-sonra-ev-tasima-islemleri-icin-hazirliklar

Ev Taşıma Öncesinde Nasıl Bir Plan Hazırlanmalı ?

Bütçenize uygun ev taşıma ücretleri sunan ve kaliteli hizmet veren bir nakliyat firması ile anlaştıktan sonra yapmanız gereken ilk şey taşıma günü planıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın kolileme ve paketlemesi için de bir liste hazırlamanız faydalı olacaktır. Ev taşıma gününde her işlemin doğru bir şekilde uygulanabilmesi için titizlikle bir plan hazırlanmalıdır. Bu plan içerisinde eşyalarınızın ne zaman nakliye aracına yükleneceği, aracın yeni eve ne zaman ulaşacağı ve yeni eve taşıma işlemlerinin ne kadar süreceği yer almalıdır. Bu noktada nakliyat şirketinden bilgiler alabilirsiniz. Bunun yanı sıra rahat ve huzurlu bir şekilde yeni evinize yerleşebilmeniz için kolileme ve paketleme işlemlerinin zamanında yapılması önemlidir. Eşyalarınızı düzenli ve sistemli bir şekilde paketlemek için kolilerinizin üzerine ya da bir kağıda içerisindekileri yazmanızda fayda vardır. Böylece yerleşme işlemlerini gerçekleştirirken hangi kolide hangi eşyalarınızın olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Octovan-Taşınmatik-Tüm-Ev-Taşıma-Masraflarınıza-Çözüm-Buluyo1r

Bu yazımızda sizlere ev taşıma ücretlerinin nasıl doğru bir şekilde belirleneceğini ve ev taşıma öncesinde neler yapılması gerektiğini anlatmaya çalıştık. Ayrıca Octovan Taşınmatik ile tüm ev taşıma masraflarınızı hesaplayabilir ve anında ING Bank tarafından sizlere sunulan ev taşıma kredisini kullanarak huzurlu bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz.