Etlik Evden Eve Nakliyat

0
320

Etlik evden eve nakliyat hizmeti Ankara’da en çok aranan hizmetler arasında yer almaktadır. Ankara’nın Keçiören İlçesi’ne bağlı olan Etlik semti Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en çok göç alan merkezleri arasında yer almaktadır. Etlik’te Esertepe, Aşağıeğlence, Emrah, Yayla, Ayvalı, Ovacık ve Gümüşdere mahalleleri yer almaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Şehir merkezine yakınlığı, ulaşım kolaylığı ve sosyal yaşam alanları ile Ankara’nın cazibe merkezlerinden biri olan Etlik evden eve nakliyat sektörüne yön veren bölgelerden bir tanesidir. Yazımızda, Etlik evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Etlik nakliyat konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Etlik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Etlik evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektörünün atar damarlarından bir tanesidir. Bölgenin çok hızlı büyümesi ve sürekli olarak nüfusunun artması nedeni ile Etlik evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün daha fazla olmaktadır. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelmesi ile birlikte birçok nakliyat firması merkez ofislerini bu bölgeye taşımıştır. Artan talep ile birlikte Etlik evden eve nakliyat firması sayısı da düzenli olarak artmaktadır. Ancak nakliye hizmetlerine olan talebin çok büyümesi nedeni ile merkezde çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başlamıştır.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri hızlı ve kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon ücreti karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Etlik evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Etlik Nakliyat Firmaları

Etlik nakliyat firmaları her geçen gün daha fazla rekabet içine girmektedir. Bölgedeki nakliyat firmalarının sayısının düzenli olarak artması nedeni ile Etlik nakliyat pazarında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Octovan’a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile detaylı bir şekilde paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmeti görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içerisinde size fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almış olur.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından seçim nasıl yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça nettir. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından ise Etlik evden eve nakliyat işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Dünyası Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Sahil Şehirleri Yapı Ruhsatı Satşı Rekoru Kırdı! konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…