Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat

0
374

Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetinin en önemli aktörlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’un Üsküdar İlçesi’ne bağlı olan ve Boğaziçi Köprüsü’ne bağlantı yollarına yakınlığı nedeni çok hareketli bir semt olan Bağlarbaşı, İcadiye, Altunizade ve Muratreis gibi mahallelere yayılmıştır. Semtin en merkezi noktası ise Nuhkuyusu Caddesi’dir. Bölgede büyük ölçüde Rum ve Ermeni nüfusu yer almaktadır.

ev-tasima-fiyatlari-hesaplama

Günümüzde azınlık okulları ve kiliseler hala kullanılmaktadır. Marmara Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumlarına da ev sahipliği yapan Bağlarbaşı ev taşıma işlemlerinin en çok talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. Yazımızda, Bağlarbaşı evden eve nakliyat hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Bağlarbaşı nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Benzersiz konumu ve ulaşım noktalarına yakınlığı nedeni ile İstanbul Anadalu Yakası’nın en popüler merkezlerden biri olan Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetinin lokomotiflerinden biridir. Çok sayıda okul ve iş merkezine ev sahipliği yapan bölgede çok sayıda öğrenci ve orta gelir seviyesine dahil aile yaşamaktadır. Özellikle Boğaziçi Köprüsü’ne bağlantı yollarına çok yakın olduğu için birçok kişinin yaşamak istediği Bağlarbaşı nakliyat firmaları için de çok büyük bir pazadır. Bu yüzden de nakliyat firmalarının birçoğunun Bağlarbaşı’nda ofisi bulunmaktadır. Fakat nakliyat hizmetine olan talebin çok yoğun olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır.

Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için doğru Bağlarbaşı evden eve nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bağlarbaşı Nakliyat Firmaları

Octovan’a ulaştıktan sonra karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz hizmetleri görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemezler. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça ve nettir. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Kullanıcı yorumları ve puanlar herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları bulunan ve düşük puanlı firmalar kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Nakliyat firması seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma günü ve alınacak ek hizmetlere karar vermektedir. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından taşınma işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Octovan Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor!

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan’da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan’da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Octovan İle Güvenle Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor. Hemen Nakliyat hizmeti almak için tıklayın

Ek olarak, Bağcılar Kentsel Dönüşüm Projesi konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…